Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün binbir çeşit metodu vardır. Ama en çok kullanılan ve en tesirli olanları papaz büyüsü, canbar büyüsü ve vefk çalışmasıdır. Aslına bakılırsa vefk çalışması büyü değildir, havas ilmiyle yapılan ilmi bir çalışmadır ancak onu da bu başlık altında anlatmayı uygun bulduk. Papaz büyüsü başarı oranı en yüksek, en kısa sürede sonuç veren ama maliyeti de en yüksek çalışmadır. Çalışmayı yaptıracak kişinin saç teli, tırnağı gibi bazı malzemeler gerekir. Canbar büyüsü fotoğraflar üzerinden yapılır. İki tarafın da fotoğrafı gerekir. Vefk çalışmasında ise ad soyad, doğum tarihi ve anne adı bilgileri üzerinden işlem yapılır. Beraber olduğunuz kişi sizden ortada hiçbir sebep yokken bir anda soğuyup ayrıldıysa, size karşı soğuk davranıyorsa veya sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişi sizin aşkınıza karşılık vermiyorsa aşk büyüsü uygulanır. Bu büyülerin etkileri ömürlüktür ancak işin ehli kişiler tarafından uygulanması gerekir. Bu çalışmaların hiçbiri bu işin ilmine sahip olmayan kişiler tarafından kendi kendilerine yapabilecekleri uygulamalar değildir. Yanlış veya eksik yapılırsa ters tepebilir. O yüzden işinin ehli bir hoca tarafından destek alınması gerekir. Ancak bu noktada da bu medyumu veya hocayı seçerken çok dikkatli olmak gerekiyor. İnternette karşınıza çıkacak medyum ve hoca kisvesi altındaki kişilerin %90’ı dolandırıcıdır ve umut tüccarlığı yapmaktadır. İnsanların umutları üzerinden para kazanıp diğer tarafı hiç düşünmeyen, Allah korkusu olmayan bu kişileri anlayabilmek sizin elinizde. Medyumyorumlari.org sitemizde daha önce çalışma yaptıran insanların olumlu veya olumsuz yorumlarıyla bilgilenebilirsiniz. Ayrıca size önerimiz çalışacağınız kişiyi seçerken bu kişinin hakkındaki yorumları iyice incelemeniz. Bu kişinin banka hesap bilgilerindeki ad soyad ile burada kullandığı adın uyuşması da son derece önemlidir. Birçok kişi internette takma ad kullanmaktadır ve kendi adını kullanmaya bile korkmaktadır. Bu kişilere asla para göndermeyin. Daha detaylı bir inceleme için Gerçek Medyumlar ve Sahtekar Medyumlar sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

"Aşk Büyüsü" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

  1. ESMA dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar Feridun hoca Kesinlik le Dolandırıcı Sakın inanmayın önce 600 tl daha sonra 300 tl aldı son parayı aldıktan sonra ise 3 gün bekledim daha sonra aradıgımda telefonlarıma cevap vermedi şimdi ise hakkında şikayette bulunmak için elimden geleni yapıcam .

  2. SEVGİ dedi ki:

    Medyum Feridun ile yaptıgımız bağlama çalışması sonucu 2000 TL aldı ve sonra telefonlarıma cevap dahi vermedi ayrıca parayı aldıktan sonra çokta ukala konuşma tarzı var ve şantaj yapıyor …

  3. merve dedi ki:

    Papaz buyusu yaptirabilecegim isini bilen saglam hoca yokmu??

Yorum Yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

3 Comments