Papaz Büyüsü yaptıranların yorumları

Papaz Büyüsü kimler tarafından yapılır? Papaz Büyüsü adı üstünde papazlar ya da Müslüman hocalar tarafından yapılabilir. Papaz büyüsü ismi, yaparken okunan Süryanice dualardan gelmektedir. Papaz büyüsü yapmak için çok tecrübeli ve ilimde derinleşmiş güvenebilir ve gerçek bir medyum olmak gerekir. Yaparken kiliseye gidilir, papazdan dua etmesi istenir, ederken malzemeler koyunda saklanır ve istenen dilek içinden tekrarlanır. Ya da tecrübeli ve gerçek bir Müslüman medyum, Kuran-ı Kerim ayet ve surelerini tersinden okur. Dikkatli olunduğu takdirde iki yol da caizdir.

Papaz büyüsünde hangi malzemeler kullanılır? Papaz büyüsünün ana malzemesi adet kanıdır. Yapmak için adet kanının ilk damlaları, bozmak içinse adet kanının son damlaları kullanılır. Ayrıca sperm, saç teli, tırnak gibi malzemeler de kullanılabilir. Adet kanı ya da bu malzemeler, büyü yapılacak kişiye içirilir.

Papaz büyüsü etkili midir? Papaz büyüsü çok etkili bir büyüdür. Etkisini hemen gösterir. Bozulduğunda da aynı şekilde etkileri bıçakla kesilmiş gibi birden kesilir.

Papaz büyüsü fark edilir mi, anlaşılır mı? Papaz büyüsü normal bakımda gözükmez, fark edilmez. Ancak tecrübeli ve gerçek bir medyum papaz büyüsünü fark edebilir, görebilir.

Papaz büyüsü bozulur mu? Papaz büyüsü bozulabilir. Büyüyü bozmak için çok güçlü ve tecrübeli bir medyum olmak gerekir.

Papaz Büyüsü ne amaçla yapılır? Papaz büyüsü en çok bağlama amacıyla yapılır. Eğer evli birine yapılırsa eşinden boşanır, sevgilisinden ayrılır. Çapkınsa çapkınlıkları biter. Bundan başka soğutma, muhabbet, cinsel isteği bağlama amacıyla da yapılabilir.

Papaz büyüsü yapılması, görülmesi ve bozulması çok zor bir büyüdür. Bu yüzden sadece ve sadece ilmi çok derin, tecrübeli medyumlar tarafından yapılması şarttır.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

0 Yorum