İrade Büyüsü

Büyü yapmak ya da yaptırmak insanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bulunmuş, her zaman hayatımızın içinde olan, kaçış yolu ise nadir olarak bulunabilen bir durumdur. Büyü ile ilgili bilgiler konusunda insanlar çoğu zaman yanılmıştır. Gördükleri her muskayı ya da anlam veremedikleri arapça kelimeleri büyü olarak yorumlamıştır. Büyü muska ve diğer malzemeler değildir. Bunlar sadece bir aracı olarak kullanılır. Her arapça yazı yazan kağıt kötü amaçlı yapılmamıştır.
Büyü genelde bir kişinin düşüncelerine hükmetmek, hayatı ile ilgili kararlara müdahale etmek için yaptırılır. Büyü etkisinde olan kişi bu durumu kolay kolay fark edemez. Fark ettiğinde ise bozulması o kadar kolay olmayacaktır. Kesinlikle daha önce büyü bozmuş olan medyumlardan yardım alınması gerekir. Aksi taktirde bu işin üzerinden kendi başınıza kalkamazsınız.
Tüm büyüler ölümcül ya da hayat boyu kalıcı değildir. Kısa süreli, uzun süreli ve ömür boyunca etkisi sürecek büyü çeşitleri vardır. Diğer ikisinden kurtulmak zaman alsa da bir süre sonra kaybolacaktır. Ama ömür boyunca sürecek olan büyüler biri fark edip, medyum tarafından müdahale edilmedikçe bozulmaz. Siz de üzerinizde büyü olduğunu hissettiyseniz bunu değerlendirmeli, ne kadar süredir böyle hissettiğinizi ve hangi amaç uğruna yapılmış olabileceğini düşünmelisiniz.
İrade büyüsü alkol bağımlılığı, kumar bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de etkili bir büyüdür. Kendi iradenize hakim olup bu alışkanlıklardan uzaklaşmanızı sağlar.
İrade büyüsünü genelde kendiniz için yaptırırsınız. Çok kararlı, özgüven sahibi, isteklerine ulaşan bir insan olmak için bu yola başvurabilirsiniz. Böylece hem iş hem de aşk hayatınızda dilediğiniz her şey gerçek olacaktır. Hedeflerinize daha kolay ve kesin bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
Aynı zamanda kurtulmak istediğiniz ve öz iradenizle bırakamadığınız durumlarda da etkili olacaktır. Tesirini kısa sürede gösterecektir ve çok güçlü bir büyü çeşididir. Kimiler Mars (Merih) büyüsü olarak da bilir. Önemli olan büyüye verilen isim değil nasıl yapıldığı ve etkisinin ne kadar süreceğidir. Üzerinizde irade büyüsü olduğu zaman daha güçlü bir karaktere sahip olursunuz. Yine de dikkatli olmakta hayatın hırsına kapılmamakta fayda vardır.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

0 Yorum