web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

duisburg medyum arıyorum

Genel Bilgiler

Köln Medyum

Medyumlar, gayb alemlerinden aldığı bilgiler ile dünyada bazı şeyleri değiştirmeye güçleri yeten kişilerdir. Doğuştan gelen özel yetenekleri sayesinde buna vakıf olan Köln medyum hocalar dünyamızda büyü, sihir yapan, muska hazırlayan kişiler olarak görülür.

Tarihi çağlardan bu güne kadar ulaşmayı başarmış köklü bir meslek olan medyumluk o zamanlar cadı, büyücü, şaman vb. isimler ile anılmıştır. Günümüzde hoca ve medyum olarak anılsalar da geçmişlerini hiçbir zaman unutmazlar ve geçmişte yaşayan diğer kişiler ile bir şekilde kan bağına sahiptirler.

Günümüzde medyum hocalara ulaşmak için internet kullanılabilir. İnternette kendi sayfaları, hesaplar bulunan hocalar kendilerini geliştirmek için sürekli olarak araştırma içerisine girerler. Yaptıkları araştırmalar sonrasında daha çok tecrübe edinirler ve farklı büyü çalışmaları için kendilerinde mihenk taşı oluştururlar.

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum olmak herkese nasip olmaz. Bir medyum olmak için önce bir kan bağı olması gerekir. Sonrasında ise doğuştan gelen güçlerin farkında olmak gerekir. Köln medyum hocalar ve diğerleri hakkında ilk ortaya çıkan özellik manevi varlıkların seslerini duyabilmektir. Bu durum bazı insanlar tarafından 6. His kuvveti olarak anılsa da işin aslında kişideki medyumluğun bir göstergesidir.

Medyum olabilmek için sadece doğuştan gelen özellikler yeterli değildir. Bu insanlar hayatlarını bu işe adamak zorundadırlar. Onlarca yıl okuduktan sonra lise son sınıfta ben doktor olmak istiyorum demek gibi bir şansları yoktur. Bu girdikleri yoldan dönüş olmadığını bilen medyum hocalar, hayatları boyunca da sürekli olarak bedel öderler. Neredeyse öğrendikleri veya kazandıkları, tecrübe ettikleri her bir şey için fedakarlık yapmak durumunda kalırlar.

Köln medyum hocalar işlerinde ehil olan kişilerdir. Yıllar boyunca çalışmalarını gerçekleştirmiş olan hocalar sonunda sezgisel medyumluk mertebesine kadar yükselirler. İnsanlara yaptıkları iyilikler ve onların isteklerini yerine getirme karşılığında ise yaptığı fedakarlıklar onlar için bir ödül olur. Bu nedenle medyum hocalar, insanlara yeterince yardım etmek için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışırlar.

Günümüzde sahte veya gerçek medyum hocada bulunabilir. Sahteyi gerçeğinden ayırmak için kullanılacak olan yöntemler farklıdır. Özellikle sahte hocaların yardımcı gibi bir gereksinimleri yoktur ve sadece menfaatlerini düşünürler. Bu nedenle insanlar için sadece zaman kaybından ibarettirler.

Hocalar İnternetten Araştırılmalıdır!

Bir hocaya gitmeden önce onun hakkında detaylı bilgi internetten araştırılmalıdır. Sizden daha önce o hocaya gitmiş olan kişinin görüşleri sizler için iyi bir deneyim demektir. Eğer ki hoca hakkında olumsuz yorum yapan kişiler çoğunlukta ise o hoca sizin içinde zaman kaybından ibaret kalacaktır.

Köln medyum hocalar arasında da işini iyi bir şekilde yapan hocalar olduğu kadar hiçbir işten anlamayan kişilerde bulunur. Bu hocalara denk gelmemek için yapılması gereken şey kısa bir araştırma yapmaktan ibarettir.

Web sitemizde araştırma yapabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tecrübeli kişilerin yorumları bulunur. Bu yorumları okumak ve araştırmalarınızda kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın