web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

eskişehirdeki medyumlar

Genel Bilgiler

Avusturya Medyum

Medyum hocalar topluma örnek olacak şekilde kendilerini geliştirir ve son derece önemli kişilerdir. İnsanlardan duydukları her şeye inanmaz, araştırır ve öğrenmeye çalışırlar. Uzun süren uğraşlar sonunda belli bir yaşa geldikten sonra medyum olarak görülmeye başlanırlar. Bu durum da ne kadar zahmetli ve zor bir yoldan geçtiklerinin göstergesidir. Gerçek medyum hocalar son derece bilgilidir. Hem din hem de diğer dünyevi konularda çok fazla eğitim almışlardır. Bu nedenle insanlar onlara danışırken tereddüt etmez ve söylediklerinin gerçek olduğuna inanır.
Toplumda her zaman ilgi odağı olan medyum hocalar yaptıkları tüm işler ile herkesi kendilerine hayran bırakmışlardır. Ama yaptıkları ile övünen sürekli herkesin gözü önünde işlerini sergileyen bir kişiliğe de sahip değillerdir. Çok mütevazi bir karakterleri olan medyum hocaların topluma üst düzey bilgi vermek gibi yetenekleri de vardır. Bu özellikleri geçmiş zamanlarda devlet büyükleri tarafından da dikkat çekmiştir.
Medyum hocalar günümüzde değersiz bir hal alıyor gibi gözükse de işini iyi yapanlar her zaman ön plana çıkmıştır. Bu hocalar Avusturya gibi ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarını da çalışmaları ile etkileyebilir. Hatta uzun zamandır Avusturya medyum hocaları adı altında medyum arayanlar Türkiye’deki hizmetlerden yararlandıktan sonra uzaktan da büyülerin etki edebildiğini anlamıştır. Bu durum en çok uzakta yaşayanlar ve çok derdi olanların işine gelmiştir. Çünkü vefk çalışmalarının gücü oradaki insanların bile hayatlarını iyi bir hale getirmeye yetmiştir.
Avusturya gibi bir ülkede Müslüman olan ve büyü işleri ile uğraşan çok nadir gerçek medyum vardır. Bunlar arasında da kimin dolandırıcı kimin gerçek olduğunu anlamanız zordur. Medyum hocalardan birine danışmak istiyorsanız, sıkıntınızı dürüst bir şekilde anlatmalı ve karşısında sabırlı bekleyiş sergilemeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın