web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum alkan

Genel

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü yoğun etkilere sahip olan farklı bir büyü çalışmasıdır. Çoğu zaman aşk ve bağlama gibi amaçlarla kullanılan bu büyü aynı zamanda kara büyü amacıyla da sıkça kullanılmaktadır.

Domuz yağı büyüsü kara büyü olarak kullanıldığı zaman insanların ayrılmasına, birbirlerinden uzaklaşması neden olabilir. Bunun dışında eğer zarar verme amaçlı yönlendiriliyorsa kişilerin fiziiksel sağlıklarını da etkileyebilir. Tehlikeli bir büyü olduğu için kara büyü niyetiyle yapıldığı anlaşıldığı anda büyü bozma çalışmalarına başvurmak gerekir.

Her büyü gibi domuz yağı büyüsü de medyumlar tarafından bozulabilen bir çalışmadır. Bu büyüyü bozacak olan medyumlar farklı yöntemler tercih ederler. Kullanılacak olan her yöntem büyünün yapılış türüne göre değişir. Kimi zaman büyüyü bozmak için çok nadir bulunan malzemeler gerekirken bazı durumlarda kolay bir şekilde bozulduğu görülebilmektedir.

Domuz yağı büyüsü yapılırken olduğu gibi bozulurken de mutlaka işinin ehline bırakılmak zorundadır. Eğer doğru şekilde bozulmazsa etkilerini yitirmez, bu nedenle tehlike yaratmaya devam eder.

Domuz Yağı Büyüsü Kolay Bozulur Mu?

Domuz yağı büyüsü bozulurken büyüyü yapan medyumun kullandığı yöntemlere bağlı bir yol izlenir. Her insana büyü yaparken farklı bir yöntem kullanıldığına rastlamak mümkündür. Büyüler yapılırken kullanılan yöntemler bozulurken kullanılacak yöntemler ile bağlantılıdır.

Nefes gücü etkili bir medyum tarafından yapılmış olan domuz yağı büyüsü diğer medyumların yapmış olduklarına kıyasla daha zor bozulacaktır. Bu tarz bir büyüyü bozmak için ekstra çalışmalara ihtiyaç duyulabilir.

İşinin ehli olan bir medyum her zorluktaki domuz yağı büyüsünü bozabilir. İşlemin kolay veya zor olması hiçbir şey değiştirmeyecektir. Sadece doğru medyum ile çalışmanız bu büyüden kurtulmanız için yeterli olacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Kendiliğinden Bozulur Mu?

Domuz yağı büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyünün kendi kendine bozulması veya zaman içerisinde etkisini kaybetmesi mümkün değildir. Her büyünün etkisi öte alemlerde ortaya çıkar. O alemlerde var olan etkiler de sürekli olarak sabittir, fizik kuralları ile düşünmemek gerekir.

Eğer bir büyü yapıldığında tüm çalışma eksiksiz ve doğru gerçekleştiyse büyü tesir ettikten sonra kendi kendine asla bozulmaz. Etkinin zayıflaması gibi bir durum da söz konusu olamaz. Domuz yağı büyüsü için de bu durum geçerlidir. Bozulabilmesi için tek koşul büyü bozma çalışması yapılmasıdır. Bu çalışma yapıldıktan sonra büyü etkisini yitirmeye başlayacaktır.

Domuz yağı büyüsü hangi amaç için yapılıyor olursa olsun papaz büyüsü bu çalışmaya kıyasla çok daha etkili sonuç verir. Papaz büyüsü daha hızlı ve kuvvetli tesir etmesi ile bilinir. Yapımı zor olduğu için pek çok medyum tarafından tercih edilmeyen bu büyü domuz yağı büyüsü yerine kullanılması doğru olan bir çalışmadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Ali bey
  09 Mart 2019 at 15:06

  Gideni geri döndürme vefki ile ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum ayrılan kardeşlerim için rehberlik olması adına çalışmayı ben kendime yaptırmadım ama oğlum ve gelinim için yaptırdım onu da belirteyim kafanız karışmasın
  Ali hoca çalıştığım medyumun adı buradan buldum zaten başka bir arkadaşın yorumu tavsiyesi üzerine görüştüm iyi yaklaşımı sebebiyle onunla çalışmaya karar verdim çalışmadan da memnun kaldım zaten o yüzden bu yorumu yapıyorum
  Vefk başkasına yapılsa da kullanımı kolay yani mesela benim oğlumun evine bunu koyma yerleştirme gibi şansım yoktu bunu ali hocaya anlattım o da buna uygun bir çalışma yaptı hocaya ne olduğunu net anlatırsanız ne yapılacağını belirliyor ona göre hareket ediyor endişe etmenize gerek kalmıyor
  Etkisinin hızlı olması biraz da yapılan kişiye bağlı galiba enerjilerle falan alakalı bir şey olabilir ben bilmiyorum o kadar detaylı bilgi ama ali gürses hoca bana bir günde de tutabilir en fazla kırk günde de sonuç alabilirsin demişti sonucu yaklaşık bir ay gibi bir sürede aldım kimi arkadaşlar daha kısa sürede almışlar aklınızda bulunsun
  Özel hayatlarını bilemeyeceğim için nasıl tesir ediyor veya ne etkiler gördüler bilmiyorum ama tek bildiğim şey şu an tekrar bir araya geldikleri ve mutlu yuvaları olduğu allah bozmasın çok güzel tesir aldık ailecek

Yorum yapın