web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum bedirhan hoca kimdir

Genel Bilgiler

Papaz Büyüsü yaptıranların yorumları

Papaz Büyüsü kimler tarafından yapılır? Papaz Büyüsü adı üstünde papazlar ya da Müslüman hocalar tarafından yapılabilir. Papaz büyüsü ismi, yaparken okunan Süryanice dualardan gelmektedir. Papaz büyüsü yapmak için çok tecrübeli ve ilimde derinleşmiş güvenebilir ve gerçek bir medyum olmak gerekir. Yaparken kiliseye gidilir, papazdan dua etmesi istenir, ederken malzemeler koyunda saklanır ve istenen dilek içinden tekrarlanır. Ya da tecrübeli ve gerçek bir Müslüman medyum, Kuran-ı Kerim ayet ve surelerini tersinden okur. Dikkatli olunduğu takdirde iki yol da caizdir.

Papaz büyüsünde hangi malzemeler kullanılır? Papaz büyüsünün ana malzemesi adet kanıdır. Yapmak için adet kanının ilk damlaları, bozmak içinse adet kanının son damlaları kullanılır. Ayrıca sperm, saç teli, tırnak gibi malzemeler de kullanılabilir. Adet kanı ya da bu malzemeler, büyü yapılacak kişiye içirilir.

Papaz büyüsü etkili midir? Papaz büyüsü çok etkili bir büyüdür. Etkisini hemen gösterir. Bozulduğunda da aynı şekilde etkileri bıçakla kesilmiş gibi birden kesilir.

Papaz büyüsü fark edilir mi, anlaşılır mı? Papaz büyüsü normal bakımda gözükmez, fark edilmez. Ancak tecrübeli ve gerçek bir medyum papaz büyüsünü fark edebilir, görebilir.

Papaz büyüsü bozulur mu? Papaz büyüsü bozulabilir. Büyüyü bozmak için çok güçlü ve tecrübeli bir medyum olmak gerekir.

Papaz Büyüsü ne amaçla yapılır? Papaz büyüsü en çok bağlama amacıyla yapılır. Eğer evli birine yapılırsa eşinden boşanır, sevgilisinden ayrılır. Çapkınsa çapkınlıkları biter. Bundan başka soğutma, muhabbet, cinsel isteği bağlama amacıyla da yapılabilir.

Papaz büyüsü yapılması, görülmesi ve bozulması çok zor bir büyüdür. Bu yüzden sadece ve sadece ilmi çok derin, tecrübeli medyumlar tarafından yapılması şarttır.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  yayınlayın
  05 Mart 2019 at 15:01

  Rızık açma vefki çok iyiymiş cidden daha önce bunu hiç yaptırmamıştım, Ali Gürses isimli hocaya yaptırdım dükkanım için. Çok sıkıntılı durumlar yaşıyordum ama çözüldü. Vefk hakkında merak edilenler adına bazı detaylar vereyim yaptırmayı düşünenler ona göre kararlarını versinler.
  Ali hoca için konuşuyorum bunu onu unutmayın başka kişilerde nasıl olur bilmiyorum benim çalıştığım ve sonuç aldığım hoca o, tüm hocalarda aynı şey görülecek diye bir şey yok öyle bir vebale girmek istemiyorum.
  Ali hocanın yaptığı işlem bir haftada geldi, vefki bazı dualarla vesaire kullanmak gerekliydi benim yaptırdığımda. Etkisi hemen görüldü bende tabi bu da kişiden kişiye göre değişir belki benimkinin öyle olmasını uygun gördü rabbim.
  Dükkanda müşteri artmaya başladı işler iyiye gitti ama ben bunun nereden geldiğini asla unutmadım hep Allah’a şükrettim. Allah da bana daha fazla verdi binlerce şükür olsun. İnşallah daha da iyi olur daha da iyiye gider hep. Kazandığımın hep bir kısmını hayır işine adayacağım adak yaptım.

Yorum yapın