web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum erva

Genel

Muska Yapan Hocalar Yorum ve Şikayetleri

Muskalar da tıpkı tüm diğer manevi çalışmalarda olduğu gibi oldukça karmaşık süreçlerden geçilerek hazırlanan, muska yapan hocaların çok dikkatli davranmasını gerektiren işlemlerdir. Bu işlemlerde başarılı olmak için, çalışmayı yapacak olan hocanın her konuda dikkatli olması, tecrübesini kullanması gereklidir.

Muska, diğer çalışmalar gibi gayb alemlerinin enerjilerini temel almaktadır. Manevi alemlerde var olan ve bir şekilde dünyamıza yansıyarak etki eden bu enerjileri tanıyıp kullanabilmek için mutlaka uzun yıllar süren eğitimlerden geçilmesi, özel çalışmalar yapılması gereklidir. Muska yapan hocalar, bu çalışmaları yaparak ilim bilgisini geliştirmekte, tecrübeleri ile birleştirerek gereken sonuçları alabilmektedir.

Muska kavramı, hayatımıza yeni girmiş bir kavram değildir. Tarihin pek çok döneminde, farklı kültürlerde bile muskadan söz edilmiş, insanların yaşantısında etkili olacak şekilde bu çalışmalar kullanılmıştır. Muska yapan hocalar, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de benzer yöntemleri kullanarak insanların yaşantısına etki sağlayabilmektedir.

Muska yapan hocalar, bu işlemleri yaparken ilk olarak öte alemlerde var olan enerjileri dünyamıza aktarmak zorundadır. Bu aktarımı doğru şekilde yapabilmenin tek yolu, enerjileri iyi tanımak ve kontrol edebilmektir. Bunu yapabilmek için de mutlaka karmaşık eğitimlerin doğru şekilde tamamlanması gereklidir.

Muska yapan hocalar, en zor durumlarda bile bu eğitimlerde öğrendikleri bitkiler ile maneviyattan yararlanabilmektedir. Tıpkı eskiden olduğu gibi bugün de muska aracılığıyla insanların hayatlarında iyi yönde değişimler sağlanmaktadır.

Havas İlmi Neden Önemlidir?

Muska yapan hocalar, farklı ilimlerin gücü ve bilgisinden yararlanıyor olsa da bu ilimler arasında havas, diğerlerine kıyasla çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bunun temel sebebi, havas ilminin manevi alemlerle alakalı tüm çalışmaların temelini oluşturuyor olmasıdır.

Havas bilgisi olmadan duaların gücünü anlamak ve kullanmak mümkün değildir. Muska yapan hocalar, bu ilmin bilgisini kullanarak duaları istedikleri şekilde yönlendirmekte ve hayatımızda etkili olmasını sağlamaktadır.

Elbette bu ilmi kullanmak için mutlaka nefes gücünün de yüksek olması gereklidir. Havas, yöntemlerin ve bilgilerin anlaşıldığı bir araç niteliğinde olsa da nefes gücü olmadan istenen sonuca ulaşması mümkün değildir. Bu nedenle, muska yapan hocaların nefesinin her zaman için güçlü olması gereklidir.

Her Medyum Muska Yapamaz

Manevi alemlerde pek çok farklı çalışma alanı bulunmaktadır. Bu alanlar içinde, kimi zaman büyü ve benzeri konular, kimi zaman ise muska alanı yer almaktadır. Her biri çok farklı enerjiler kullanan, mutlaka tecrübe gerektiren bu konuların hepsini aynı anda bilebilmek mümkün değildir. Bu nedenle, muska yapan hocalar bulunduğu gibi bu çalışmayı yapmayı bilmeyen hocalara rastlamak da mümkündür.

Benzer şekilde, muska yapan hocaların sahip olması gereken belirli nitelikler olduğu unutulmamalıdır. Nefes gücü, ilim bilgisi gibi bilgileri tam olmayan bir kişinin muska yapabilmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle, her zaman için iyi araştırma yapılması, kendini ispatlamış ve başarısını kanıtlamış muska yapan hocalar ile çalışılması önerilmektedir.

Tüm hocalar ile ilgili, sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın