web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum güneş

Genel

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü gibi büyü çalışmaları yapılırken farklı malzemelerin de enerjilerinden yararlanıldığına rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, çağlar boyunca yaptıkları bu büyülerde uzmanlık seviyesinde bilgi edindiği için, kimi zaman dünyamıza ait olan enerjileri de kullanmakta, böylece istenen etkiyi daha yoğun almayı başarmaktadır.

Medyum hocaların farklı büyülerde çeşitli malzemeler kullanmasının pek çok sebebi bulunabilir. Bu sebepler, her zaman için insanların büyüden tam olarak istedikleri sonucu alabilmelerini sağlamak adınadır. Dil bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında aynı durum geçerlidir. Medyumluk mesleğinde, medyum hocaların ilk hedefi herhangi bir mağduriyet yaşatmadan gerekli olan çalışmayı en doğru biçimde yapabilmektir.

Dil bağlama büyüsü zor bir büyü uygulamasıdır. Medyum hocaların nefes gücü bu çalışmayı yapmak için tek başına yeterli olsa da daha etkili olabilmesi adına malzemelere de başvurulabilir. Bu malzemelerin çeşitleri, yapılacak olan büyünün türüne ve diğer detaylarına bağlı olarak değişecektir.

Dil Bağlama Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Dil bağlama büyüsü yapılırken ilk olarak büyünün ne amaçla yapılacağı sorulur. Medyum hocalar, bunu sorarak hangi tekniği ve malzemeleri kullanacaklarını belirler. Bu belirleme ile birlikte, yapılacak olan uygulamanın temel nitelikleri netleşir.

Büyü malzemelerinin doğru belirlenebilmesi tamamen medyum hocanın tecrübesine bağlıdır. Bir medyum, hangi büyü olursa olsun ne kadar çok enerji ile çalışmış ve ne kadar farklı uygulama yapmışsa o kadar fazla malzeme tanıyacaktır. Bunun doğal bir sonucu olarak da kullanılacak malzemeleri daha iyi belirleyecektir. Bu nedenle, dil bağlama büyüsü yaptıracağınız medyumları iyi belirlemeniz oldukça önemlidir.

Dil bağlama büyüsü sırasında kimi zaman tütsüler, mumlar, halatlar kullanılabilir. Bu gibi malzemelere ek olarak tıpkı canbar büyüsü çalışmasında olduğu gibi ceylan derisi gibi derilerin de kullanıldığı görülebilmektedir. Yine aynı şekilde, bu çalışma yapılırken özel mürekkeplerin gücünden de yararlanılabilir. Tüm bu malzemeler, büyüyü yapacak olan medyum hocanın belirleyeceği doğrultuda kullanılacak ve çalışmayı daha etkili hale getirecektir.

Malzemeler Büyüde Ne Kadar Etkilidir?

Dil bağlama büyüsü gibi büyü uygulamalarında, eğer medyum hoca tarafından malzeme kullanılacağı belirtiliyorsa, malzemelerin kesinlikle doğru şekilde kullanılması gereklidir. Bu çalışmalarda malzemelerin enerjisi bir hayli yüksektir. Bu nedenle, medyum hocanın söylediğine uyulmalı ve malzemelere yer verilmelidir.

Elbette her büyü için malzeme önemli olmayabilir. Dil bağlama büyüsü de olsa başka bir etkili ve zor çalışma da olsa, medyum hocanın nefes gücünün yeterli geldiği, ek malzemeye ihtiyaç duyulmadığı durumlar görülebilmektedir. Medyumlar, bu gibi durumları çalışma ile ilgili ilk planlamaları yaparken hesaplayacak ve buna uygun şekilde hareket edecektir.

Sitemize sizlerden gelen ve medyum hocalar hakkında yazılan tüm yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları, tarafsızlık ilkesi dahilinde ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak ve kendi yorumunuzu özgürce paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Pelin
    12 Haziran 2017 at 14:48

    Annem iki senedir sürekli kabuslar görüyor geceleri, bağırarak uyanıyor. Başka odalardan her gece koşup gidiyoruz yanına öyle sıkıntılar yaşıyor. Bunu bazı medyumlara sorduk, annen cinlenmiş falan diyenler oldu, hiç inanmadık açıkcası. Biri hatta büyü bozma yaparız diyerek 25.000 lira para istemişti, o zaman elimizde para olsaydı bunun tuzağına düşüp parayı kaptıracaktık o kadar çaresiz haldeydik.
    En son yine böyle olunca babamla birlikte araştırdık, işin ehli Ali Gürses diye biri ön plana çıktı hep araştırmalarımda. Hatta bu sitedeki tüm yorumları okudum neredeyse çoğunluk hep Ali Hoca’yı tavsiye etmiş. Babam aradı, öyle cinli minli diyenlere inanmayın, vefk ile çözülebilir dedi. Biraz inceledi durumu, sonra vefk yaptı, bir haftada yolladı. Daha geldiği ilk gün kabuslar kesildi, ilk hafta her gece gördüğü kabusları iki üç günde bir görmeye başladı, ikinci hafta hiç görmedi. Şu an sanırım bir aydan uzun süre oldu hala kabus yok. Çok şükür biz bu şekilde çözmeyi başardık sıkıntımızı.

Yorum yapın