web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum han marron şikayetleri

Genel

Süryani Büyüsü yaptıranların yorumları

Süryani büyüsü eski kökenlere sahip olan bir büyü çalışmasıdır. Bu nedenle bu büyüyü yapan medyum hocalar her daim çok eskiden beri gelen büyü yöntemlerine sadık kalarak bu işi yapar. Medyumluk mesleğinin esasları gereğince hiçbir medyum sahip olduğu bilgiyi sıradan insanlarla paylaşmaz. Büyü oldukça özel bir şey olduğu için kötü niyetlilerin eline geçmesi hiçbir zaman istenmeyecektir.

Süryani büyüsü geleneksel yöntemlere bağlı kaldığı için çoğu zaman her medyumun aynı şekilde yaptığı görülür. Sadece kişilerin bireysel enerji alanlarına göre okunacak olan dualar değiştirilir. Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan etkili bir süryani büyüsü tamamen kişiye göre hazırlanır

Süryani büyüsünde okunan dualar medyum hocaların bilgisi ve tecrübesi sayesinde belirlenir. Tecrübeye sahip olan medyumlar istenen etkileri gösterecek çalışma için her şeyi yapacaktır. Eğer işinin ehli bir medyum ile çalışırsanız hangi büyü olursa olsun istediğiniz sonucu almak mümkündür.

Süryani Büyüsü Hangi Malzemelerle Yapılır?

Süryani büyüsü belki de bu alanda bilinen en gizemli büyülerden biridir. Tarih boyunca çok sık kullanılmış olsa da hakkındaki her şey fazlasıyla iyi korunmuştur. Büyü sırasında hangi malzemelerin kullanılacağı hiçbir zaman kesin şekilde bilinmemektedir.

Süryani büyüsü yapılırken kullanıldığı bilinen tek şey tılsımlardır. Bu tılsımlar insanların enerjiler iile bağlantı kurmaya ve istenen sonucu almaya yarar. Tılsımların hazırlanması havas ve ledün gibi özel ilim çalışmaları ile mümkündür.

Tılsımlar ile ilgili olan ilim medyumlar tarafından her zaman gizli tutulur. Bundaki temel sebep, tılsımların kara büyü için de kullanılabiliyor olmasıdır. Kara büyüler insanlığın hayrına çalışmalar olmadığı için medyumlar bu bilgileri kötü niyetli insanlardan koruyacaktır.

Her Medyum Süryani Büyüsü Yapabilir Mi?

Süryani büyüsü yapan medyumlar geçmişten beri gelen bilgilere erişmiş olmak zorundadır. Bu bilgiler sadece iyi eğitimli medyum hocalara verileceği için işinin ehli olmayan veya yeteri kadar tecrübesi bulunmayan hocalar süryani büyüsü yapamayacaktır.

Süryani büyüsünde bilgi kadar medyumun nefesi de çok önemlidir. Bu çalışmada kullanılan enerjileri yönlendirmek için yüksek bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Her medyumun doğuştan gelen bir nefes gücü olsa da bazı hocalarda bu daha azdır. Bu nedenle her medyumun tüm büyüleri yapması mümkün değildir.

Süryani büyüsü yapılırken kullanılan yöntemler medyumlara göre değişiyor olsa da hep aynı temeller üzerine kuruludur. Bu durum çalışmanın etkisi üzerinde kimi zaman zayıflık oluşturabilir. Herkese uygun olan bir süryani büyüsü yapılması zor olduğu için bazı insanlarda bu büyü tutmayabilir.

Süryani büyüsü yerine tercih edilen papaz büyüsü en etkili çalışma olarak bilinmektedir. Bu çalışmanın etkisi hem hızlı ortaya çıkar hem de daha kesin sonuçlar verir. Medyumlar çoğu zaman papaz büyüsü yapmayı tercih etmektedir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yorum

  • Reply
    Sedat
    23 Temmuz 2018 at 14:59

    Sonunda biri hakkında memnuniyet mesajı yazdığıma inanamıyorum çok şükür. Ali Gürses isimli hocanın yapmış olduğu papaz büyüsü sorunsuz ve kusursuz olarak elime ulaştı. İşin başından sonuna kadar ne sorduysam doğru dürüst cevap verip yardımcı oldu. Kaç defa başka hocaları denediysem hep para alıp kaybolmuşlardı, bu adam öyle yapmadı ve gerçekten dediği gibi bir haftada teslim etti.
    Etkisinden bahsetmek gerekirse, ben bu hocaya bağlama için yaptırdım işlemi. Benim için değil ama kardeşim için yapıldı büyü. Evden uzaklaşıp kendini bırakması hasebiyle başvurduk bu yola. Evliliği düzeni bozulmasın diye kısacası. Çocuk büyü etki ettikten sonra evine çocuklarına çok bağlı bir insana dönüştü ne yapıyorsa evinde yapıyor akşamları arkadaşlarıyla bile kırk yılda bir çıkıyor. Çok tesirli oldu işlem. İhtiyacı olanlar mutlaka papaz büyüsünü denesin hem hızlı hem sonucu çok iyi.

Yorum yapın