web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum islam hoca

Genel

Medyum Kocaeli

Gaybi alemlerde, dünyevi alemimize ait pek çok konuya çözümü kolaylıkla bulabilecek olmamıza rağmen, bu alemlerin belli başlı noktaları hiçbir şekilde açılamaz. Dünyanın en yetenekli medyum hocası bile gelse, Allah’tan başka hiç kimsenin bilemeyeceği geleceği göremeyecek ve asla bu konuda bilgi veremeyecektir. Kocaeli medyum hocaları da, bunun bilincinde oldukları ve her zaman çalışmalarında bu durumu göz önünde bulundurdukları için, hiçbir zaman geleceği gördüklerini iddia etmemektedirler.

Büyü uygulamaları yapılırken, gelecekle alakalı herhangi bir bilgiye veya uygulamaya ihtiyaç duymaz. Büyü yapıldığı zaman, sadece günümüzde yapılan çalışmaları içerir. Ne istiyorsanız, gaybi alemlerin o anki enerjilerine göre şekillendirilir. Yani, hiçbir şekilde geleceği görerek, buna bağlı bir büyü yapılmamaktadır ve yapılamaz. Kocaeli medyum hocaları, büyü çalışmalarını yaparken, bu alemlerin enerjilerini dünyaya yansıtmak suretiyle etki elde ederler. Bunun bir sonucu olarak da, hiçbir zaman manevi çalışmaların tam olarak, kesin bir tarihte sonuçlanacağına dair bilgi verilemez. Yalnızca, hocanın tecrübesi ve bilgisi dahilinde bir tahmin sunulur ve bunun üzerine hareket edilir.

Kocaeli medyum hocaları, kimi zaman belli çalışmalarda geleceğe dair ipuçları elde edebilir. Örneğin, yıldızname gibi uygulamalarda, halk arasında geleceğin görüldüğüne dair yaygın bir yanılgı bulunuyor olsa da, bu uygulamalar dahil, hiçbir şeyde böylesi bir durum söz konusu olamaz. Gelecek, sadece Allah tarafından bilinebilir. Yıldızname çalışmaları, sadece kişinin üzerinde etkili olan enerjilere ışık tutar ve bunun bir sonucu olarak, kişinin yapması gerekenler konusunda ipucu verir. Bu sayede, kişi gelecekte atacağı adımları şekillendirir ve daha olumlu sonuçlar alır.

Fal ve diğer uygulamalar, manevi alemler ile çalışan pek çok Kocaeli medyum hocası tarafından görüş ayrılığına sebep olmaktadır. Kimisi bu uygulamaların geleceği görebildiğini söylese de, çoğunlukla bunların yanlış ve sadece tesadüfi olduğu düşünülmektedir.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın