web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum muhabbet şikayet

Genel Bilgiler

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri çok geniş bir kavram. Ancak detaya girmeden herkesin anlayabileceği şekilde, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü, rızık açma büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, muhabbet ve sıcaklık büyüsü gibi başlıklara ayrılabilir. Bunların benzer olanları (aşk ve bağlama, rızık ve kısmet gibi) aynı işlem çatısı altında da toplanabilir. Aşk büyüsünün de birçok farklı metodu vardır. Bu metodlar hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi hocanızdan alabilirsiniz. Bu çalışmaların çoğunda ad soyad, doğum tarihi, anne adı bilgileri gerekir. Fotoğraf da gerekebilir. Ya da bazı özel çalışmalarda saç teli, tırnak, kullanılan bir eşya gibi malzemeler de istenebilir. Bu konuda en doğru bilgiyi yine hocanıza danışabilirsiniz. Bu büyülerin süreleri ve başarı oranları değişkendir ancak genelde 6 haftayı geçmeyecek şekilde sonuç alınır.

Henüz medyum arayışınzda bir karara varmadıysanız önceden iyi araştırmanızı öneririz. Bu kişinin ad soyadıyla ödeme yapacağınız banka hesap bilgilerindeki ad soyadın uyuşmasına ve internetteki yorumlarına dikkat edin. Sitemizde de ana sayfamızda 600’ü aşkın ziyaretçi yorumuyla bilgilenebilir, siz de kendi yorumlarınızı ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  şeyda
  12 Mayıs 2019 at 14:53

  Burada okuduğum sıkıntılar dertler yüzünden bu yorumu yaparken biraz mahçup oluyorum, belki aranızda seninki de dert mi buna da büyü yaptırılır mı falan diyen olur ama yine de belki daha büyük sıkıntılar yaşayan birilerine ışık tutar yardımcı olur diye yorumumu yapmak istiyorum.
  Ailem muhafazakar bir aile, şehir dışında bile üniversiteye göndermedi babam. Ben emek verip büyük çabakar gösterip üniversite sonrasında yüksek lisansa Amerika’dan kabul aldım. Gitmeme izin vermediler haliyle. Babamı ikna edebilmek için ikna işlemi yaptırdım Ali Gürses hocaya.
  Namazında abdestinde bir insanım, hem dualarımı ettim hem Ali Hoca’nın dediklerine göre vefk ile işlemi yapmaya devam ettim. Yirmi gün kadar sonra babama konuyu tekrar açtım, katiyen olmaz diyordu vefk geldikten sonra düşünceleri çok değişti. Tamam kızım gidebilirsin, sana güvenimiz tam dedi, bir sürü övgüler sıraladı başarılı olmam nedeniyle. Çok şaşırdım, çok farklı hissettim kendimi.
  Bu gidiş benim için hayal gibiydi gerçekten hep hayalini kurduğum bir şeydi, çok şükür Ali hoca bu işe vesile oldu şimdi hayallerimi gerçekleştirmek için bir fırsatım var.

Yorum yapın