web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum nazlı

Genel Bilgiler

Sabun Büyüsü

Sonsuz gücüyle hayatlara müdahale eden gayb alemlerini kullanabilme mesleğine medyumluk adı verilmektedir. Medyumlar, sabun büyüsü de dahil olmak üzere var olan her türlü büyü çalışmasını yapabilmek için ciddi bir bilgi birikimine sahip olmak zorundadır. Medyumlar için bilgi edinme süreci daha küçük yaşlardan başlayarak sonsuza kadar devam etmektedir.

Sabun büyüsü gibi büyü çalışmaları da medyum hocalara bu eğitimleri sırasında öğretilir. Medyumlar aldıkları eğitimleri insanlığın yararına kullanarak çeşitli büyü çalışmaları yapar. Bu çalışmalar sırasında kullanılan tüm enerjiler medyumların bilgisi ile güçlendirilir ve daha tesirli kılınır.

Bir medyumun en basit büyüyü bile yapabilmesi tamamen kendisini geliştirmesi ile alakalıdır. Medyumlar Havas ve Ledün gibi ilimler kullanarak kendilerini geliştirir. Bir medyumun yapacağı her türlü çalışmada bu ilimlerin etkisi çok büyüktür. Sabun büyüsü yapılırken de aynı ilimler kullanılarak çalışma gerçekleştirilir.

Medyum hocalar bu tarz ilimler konusunda en ufak bir bilgi birikimi eksikliğine bile sahip olsa çalışmayı doğru şekilde gerçekleştirmekte zorlanır. Bunun temel sebebi medyumluk işinde sadece nefes gücünün yeterli olmamasıdır. Sabun büyüsü gibi çalışmalar yapılırken nefes gücü çok önemli olsa bile onun kadar önemli olan bilgi birikimi mutlaka doğru şekilde kullanılmalıdır.

Gerçek bir medyum hoca hem bilgisiyle hem de nefesiyle istenen her büyüyü başarılı şekilde yapacaktır. İnsanların mağdur edilmemesi için özellikle çaba gösteren gerçek medyum hocalar tüm büyülerde başarılı sonuç alır.

Sabun Büyüsü Evde Yapılır Mı?

İster sabun büyüsü ister bambaşka bir büyü çalışması olsun hiçbir koşulda evde büyü yapmak mümkün değildir. Medyum hocalar evde büyü yapmanın tehlikeli olabileceği konusunda da bilgi vermektedir.

Sabun büyüsü gibi büyülerde mutlaka gayb enerjileri kullanılmak zorundadır. Söz konusu enerjileri doğru şekilde yönlendirmek ve kullanmak çok çeşitli bilgiler ile mümkündür. Bu bilgilere sıradan bir insanın erişebilmesi imkansızdır. Her bilgi gizli tutulur ve el verme yöntemiyle sadece eğitim alan medyum hocalara aktarılır.

Medyumlar sabun büyüsü yapmadan önce kişilerin enerjilerini de inceler. Bu enerji incelemesi sonucunda hangi büyüye uygun oldukları belirlenir. Normal bir insanın hiçbir enerjiyi fark etmesi veya tanımlayabilmesi mümkün olmaz. Bu nedenle büyü hiçbir koşulda evde yapılamaz.

Sabun Büyüsünü Evde Yapmanın Zararları

Sabun büyüsü gibi büyüler zararsız büyülerdir. Ancak internette yazan veya kulaktan dolma bilgiler ile öğrenilmiş yöntemlerin kimi zaman zararlı olabileceği söylenir. Bu yöntemlerde şirke kadar varan küfürler bulunabilir. Yine aynı şekilde, bazı kötü niyetli insanlar tehlikeli duaları sabun büyüsü gibi paylaşarak insanları yanıltabilmektedir.

Hangi konuda olursa olsun medyumların bilgisine başvurmak çok önemlidir. Örneğin, Sabun büyüsü gibi büyüler çoğu zaman medyum hocalar tarafından tercih edilmemektedir. Bu büyü yerine papaz büyüsü kullanılarak daha yoğun ve hızlı etki alınabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    eser
    13 Şubat 2021 at 15:02

    selam arkadaşlar varmı önereceğiniz medyum bu alanda

Yorum yapın