web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum sevan hoca

Genel

Kaşık Büyüsü

Hangi büyü kullanılırsa kullanılsın, gaybi enerjiler dünya üzerinde fazlasıyla etkilidir. Fiziki olarak elde edemeyeceğimiz neredeyse her şeyi bu manevi enerjiler aracılığıyla elde edebilmemiz mümkündür. Büyü yöntemleri ne olursa olsun, bu kadim enerjilerin etkisi şüphesiz ve çok nettir.

Medyum hocalar, büyüleri yaparken kişilerin durumuna göre hangi tekniği kullanacağını belirler. Kimi zaman kaşık büyüsü, kimi zaman başka büyü seçenekleri tercih edilebilir. Tam olarak etki edebilmesi için mutlaka medyum hocaların bilgisine ihtiyaç duyulan büyü kavramı, doğru bir hoca ile çalışılması halinde hayat değiştirecek kadar güçlü olabilir.

Kaşık büyüsü, bağlama ve soğutma gibi amaçlarla tercih edilmektedir. Büyük ölçüde medyum hocaların yeteneğine bağlı olan bu büyü, çoğu zaman etkili olsa da, özellikle karmaşık enerjilerin dahil olduğu uygulamalarda genellikle tercih edilmez. İki kişi arasında bağ oluşturmak için çok yüksek bir enerji hakimiyeti gerektiğinden, kaşık büyüsü bu tarz durumlarda yetersiz gelebilir.

Medyum hocalar, böyle hallede kaşık büyüsü yerine papaz büyüsünü tercih etmektedir. Papaz büyüsü, karmaşık enerji bağları üzerinden daha baskın olduğu için hem medyum hocaların işini kolaylaştırır, hem de büyü yaptıran kişiye zaman kazandırır.

Aynı şekilde, kaşık büyüsünün etkisiz kaldığı durumlarda deri kullanılarak yapılan canbar büyüsü de tercih edilebilir. Bu büyüde de benzer şekilde yoğun bir enerji kullanımı vardır. Medyum hocalar tarafından sıkça tercih edilen bu büyü, kaşık büyüsünün en iyi alternatifi olarak görülmektedir.

Hocalar, hangi büyünün sizin için daha etkili olacağının kararını verecektir. Büyülerin yapılması için medyum hocaların bilgisine ve enerjiniz üzerinde yapacağı analize ihtiyaç duyulduğu için, hocalar bu analizleri yaparken söz konusu kararı alacaktır. Akabinde ise, kaşık büyüsünün sizin için etkili olup olmayacağına karar vererek, en iyi etkiyi yaratabilecek olan büyüyü uygulamaya başlayacaklardır.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Usta
    22 Şubat 2020 at 14:51

    Kaşık büyüsü gerçekten etkili mi papaz daha etkili diyorlar

Yorum yapın