web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum zeynep

Genel

Medyum Hoca Şikayetleri ve Tavsiyeleri Nereden Okunur?

Medyum hocalar, manevi sıkıntılar yaşayan, büyü yaptırmak isteyen, büyü bozdurmak isteyen, nazardan korunmak isteyen ve daha birçok sebeple başvuran insanlar tarafından tercih edilmektedir. Tercih edilmelerinin sebebi manevi boyuttaki yetkinliklerinin fazla olması, sıradan insanlardan farklı olmalarıdır. Bu farklılıkları temelde 6. Hislerinin çok kuvvetli olmasına dayanır. Medyum hocalar sıradan insanlardan çok daha fazla hissedebilme yeteneğine ve enerjiyi kontrol edebilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede kötü enerjiyi, göz değmesini vesaire rahatlıkla anlayabilmektedirler. Ayrıca enerjilerini yöneterek istenen bazı şeylerin olmasına yönelik iyi enerji gönderebilirler. Bu şekilde istenen şey (eşya, olay, söz vs.) kişiye yaklaştırılmış olur.

Günümüzde medyumluk hala orta yaygınlıkta mevcuttur. Medyum hocalara danışan ve yardım insanlar vardır. Ancak tüm bunların haricinde çok fazla dolandırıcı hoca da vardır. Kendilerine medyum hoca diyen bu insanlar aslında insanların duygularını sömürerek para koparmayı amaçlamaktadırlar. Yeterli araştırma yapmamış veya duygusal boşlukta olan insanlar ise bu dolandırıcılara kanarak paralarını kaptırmaktadırlar. Siz de eğer bir medyum hocaya başvurmak istiyorsanız bu tarz sahtekarlara para kaptırmamaya çok dikkat etmelisiniz. Bunun en önemli yolu ise medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri gibi konularda bulunan yorumlara göz atmaktadır. İnsanların bireysel deneyimlerini içeren medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri size en objektif ve doğru gözlemleri aktaracaktır.

Medyum hocalara başvuran insanların tamamı olumlu dönüşler alamazlar. Bazıları ise ancak parayı ödedikten sonra dolandırıldıklarını fark ederler. Bu insanların bir kısmı başlarından geçen talihsiz olayları şikayet olarak yazıya dökerek diğer insanları uyarmak isterler. Bu şekilde insanlar dolandırıcı hoca lakaplı insanlardan korunmuş olur. Diğer bir yandan insanlar çok memnun kaldıkları, isteklerinin başarıya ulaştığı medyum hocaları da tavsiye yorumları olarak yazarak memnuniyetlerini belirtirler. Özellikle yakın yerlerde oturan insanlar için bu tavsiyeler çok büyük önem arz eder. Çok detaylı araştırmalar yapmanıza gerek olmadan gerçek bir medyumu bulabilirsiniz. Medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri konuları doğru medyum seçimi için en önemli kapıdır.

Medyum Hocalar Büyü Yapar Mı?

Bazı insanlar medyum hocalara büyü yaptırmak üzere başvurmak isterler. Evet, medyum hocalar büyü yapar. Ancak bazı medyum hocalar büyü yapmayı kendi inisiyatifleriyle reddettiği için hepsi yapar demek yanlış olacaktır. Bazı medyum hocalar sadece büyü hizmeti vermektedirler. Büyü yaptırmak için büyü konusunda hizmet veren hocalara ulaşmak en mantıklı seçim olacaktır. Medyum hocalar dünya dışı varlıklar ile iletişim kurma yeteneklerine sahip oldukları için büyü de yapabilmektedirler. Büyü hem enerji yönetimi, hem de dünya dışı varlıklarla iletişim gerektiren bir işlemdir.

Öte yandan birçok medyum hoca büyü bozma işlemi yapmaktadır. Eğer üzerinizde veya ailenizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bir medyum hocaya danışabilirsiniz. Büyü olup olmadığını sizin üzerinizdeki enerjiyi hissederek kolayca anlayabilir. Eğer bir büyü varsa buna yönelik büyü bozma adımlarını uygulamaya başlayabilir. Büyü yaptırma ve büyü bozdurma işlemlerinde de mutlaka düzgün bir medyum hocaya danışmanız gereklidir. Bu sebeple büyü yaptırmadan önce de medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri içeren yorumlara bakmalısınız.

Geçmişte yaşadığınız medyum hoca deneyimlerinizi, şikayetlerinizi veya görüşlerinizi tamamen objektif olan sitemizde paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın