web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

yumurta büyüsü yaptıranlar

Genel Bilgiler

Yumurta Büyüsü

Bazı büyüler medyum hocalar için zorlu olabilir. Özellikle yoğun bilgi birikimine ihtiyaç duyulan bazı çalışmaları medyum hocalar yapmak istemeyebilir. Vefk gibi kadim uygulamalar bu tarz çalışmalar için verilebilecek en iyi örneklerdendir. Havas, ledün gibi ilimler gerektiren vefklerde her medyum hoca başarılı olamaz. Sadece vefk değil, büyüde de bazı çalışmalar her hoca tarafından yapılamaz.

Hocaların hangi çalışmaları yapıp yapamayacağı büyünün karmaşıklığı ve kullanılan malzemeler ile alakalıdır. Örneğin, yumurta büyüsü neredeye her medyum hoca tarafından kolayca yapılabilen bir çalışmadır. Bu büyünün malzemeleri neredeyse her yerde bulunur. Adından da anlaşılacağı üzere ihtiyaç duyulan tek malzeme yumurtadır. Bu nedenle yumurta büyüsü medyumlar tarafından en rahat yapılan çalışmalardan biri olarak gösterilir.

Farklı amaçlar için kullanılan yumurta büyüsünde malzemeler kolay olduğu kadar yoğunlaşılan enerji de aynı ölçüde rahattır. Medyumlar çok fazla dua okumadan bu büyüden istedikleri sonucu alabilirler. Elbette büyü yapılacak olan kişinin durumu ve enerji seviyesi nasıl dualar okunacağını etkileyecektir. Eğer büyülenecek kişi güçlü bir enerji alanına sahipse yumurta büyüsünü yapmak daha zor bir hal alabilir.

Doğru teknikler uygulanarak yapılan tüm büyüler her koşulda istenen sonucu verir. Yumurta büyüsü de gerçekten işinin ehli olan bir hoca tarafından yapıldığı zaman istediğiniz sonucu tam anlamıyla verecektir. Ayırma veya bağlama amacıyla olması fark etmeksizin, gayb alemlerini iyi tanıyan medyum hocalar doğru sonucu verecek olan yumurta büyülerini yapabilir.

Yumurta büyüsü ile elde edebileceğiniz etkiler bazen sınırlı olabilir. Aynı amaç için kullanılabilecek en güçlü büyü yöntemi papaz büyüsüdür. İşinin ehli bir medyum hocayla papaz büyüsü için çalışarak çok daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Meral
  09 Ocak 2019 at 14:48

  Büyü çalışmaları ile ilgili daha önce bilgisi olan biriyim. Bir çok medyum hoca ile çalıştım, kimisinden başarılı sonuç aldım kimisi dolandırıcı çıktı. İşlem yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa bu yüzden iyi araştırsınlar yoksa kandırılmak kaçınılmaz oluyor.
  Sanırım ben Türkiye’de olduğum süre boyunca en az 10 medyum ile çalıştım, bunlardan sadece biri istediğime yakın bir işlem yapabildi ama o da zaman içinde etkisini kaybetti. Hiçbirinin adını vermek istemiyorum, bana yakışmaz.
  Almanya’ya yerleştim geçen sene,, buradayken yine bir medyum hocaya ihtiyacım oldu. Bu sefer araştırayım, çok detaylı bilgi edineyim öyle çalışmaya başlayayım dedim. Uzunca bir süre araştırdım Ali Gürses ile çalışmaya karar verdim ve bu hoca ilk defa biri hakkında memnuniyet mesajı yazmama vesile oldu.
  Buradayken papaz büyüsü yaptırdım, Türkiye’de bana bu büyüyü yapan hocalardan daha hızlı elime ulaştı emin olun. Detaylıca ne yapılması gerektiğini de anlattığı için hiç zorluk çekmedim. Papaz büyüsü zaten doğru şekilde yapılırsa kesine yakın biçimde tutan bir büyü çalışması olduğu için medyum hocaların tavsiyesi ve doğru şekilde anlatması çok önemli. Hocam sağolsun bu konuyla ilgili fazlasıyla ilgili davrandı. İşlemden de dört beş gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Daha önce Almanya’dayken hiç büyü yaptırmamıştım, çekinceyle yaklaşıyordum gelir, gelmez veya sıkıntı olur diye düşünerek ama öyle olmadı. Beklediğimden hızlı ve etkili sonuçlandı. Ali Gürses’e teşekkür ediyorum.

Yorum yapın