web analytics
Genel Bilgiler

Süryani Büyüsü

Manevi alemler, dünya üzerindeki herkesin hayatında az veya çok, bir şekilde etki sahibidir. Bu alemler ile alakalı olan tüm çalışma ve uygulamalar da, medyum hocalar tarafından gerçekleştirilerek gerekli yardımın alınmasını sağlar. İyi bir medyum hoca, çok uzun yıllar boyunca aldığı eğitimin ışığında, büyü uygulamalarını gerçekleştirir ve insanların kendilerinden talepçi oldukları konularda onlara yardım eder. Süryani büyüsü de, medyum hocaların nesillerdir sürdürdüğü büyü uygulamaları arasında gösterilmektedir. Büyücü hocalar, daha ilk çağlardan beri gelen bu özel büyü çalışmasını, uzun yıllar boyunca devam ettirmiş ve günümüze kadar bozulmadan ulaştırmıştır. Günümüzde de hala bu ilmi ve gizemlerini bilen medyum hocalar kullanmaya devam etmektedir.

Süryani büyüsü, diğer büyülerden farklı bir işleyişe sahip değildir. Sadece büyü sırasında kullanılan efsunlu cümlelerin ve duaların dili farklıdır. Bu sayede, bozulma yaşamadan, nesiller boyu aktarılmayı başarmış, ilk hali ile günümüzde de kullanılmaya devam etmektedir. Gaybi alemlerle alakalı olan enerjileri, bu dünyaya aktarmayı başaran bu sırlı büyü, istenen her türlü amaç için kullanılabilmektedir.

Süryani büyüsü, herhangi bir büyüde olduğu gibi, hiçbir tehlike içermemektedir. Ne yapılan kişiye, ne de yaptırana yönelik herhangi bir tehlikesi olmayan bu uygulamalar, medyum hocaların enerjiyi yönlendirmesi ile hareket eder ve her zaman en iyi sonuçları vermek için özel olarak belli çalışmalar ile desteklenir. Nasıl ki, basit bir aşk veya evlilik büyüsü, yaptıran kişilere hiçbir zarar vermiyor, aksine manevi alemlerin enerjileri sayesinde hayatlarını güzelleştiriyorsa, süryani büyüsü için de aynı şey söz konusudur. Bu büyü, diğer herhangi bir büyü gibi enerjinin kullanımı üzerine kuruludur ve herhangi bir yan etkisi veya zararı bulunmaz. Tam aksine, doğru medyum hoca ile çalışmanız durumunda çok daha etkili sonuç vererek, hayatınızı olumlu anlamda değiştirebilir.

 
Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  berna
  09 Ocak 2021 at 14:45

  Ailevi bir meseleden dolayı ikna edilmesi gereken dayıma ikna büyüsü yaptırdım. Yaklaşık bir yıldır dayımı ikna edebilmek için uğraşıyorduk. Ali Gürses’in yaptığı papaz büyüsü işlemi bu sorunumu bir haftada çözmeyi başardı.
  Farklı bir yöntem kullanıyor muhtemelen, ben bu hoca kadar hızlı tesir gösteren birini görmemiştim. Daha önce birkaç hoca ile çalıştım ama onlarda bu şekilde bir etki bile göremedim. İsimlerini vermek istemiyorum, ayrıca onlar hakkında görüşlerimi başka bir yorumumda paylaşacağım.
  Ali hocanın bana verdiği bilgiye göre papaz büyüsü işlemi bir gün ile 21 gün arasında sonuç veriyormuş. Benim yaptırdığım dediğim gibi bir haftada sonuç verdi. Dayım inatçı ve biraz ters bir adamdır, ona rağmen sonucu istediğimden daha iyi oldu.

Yorum yapın