web analytics
Genel

Vefk Yapan Hocalar – Vefk Yaptıranlar

Vefk yapan hocalar, her dönemde el üstünde tutulmuş olan bu özel çalışma ile hayatlarımızda pek çok farklı etkiye yol açabilmektedir. Tamamen ilmi bilgiler ve enerjiler ile hazırlanan vefklerde büyü enerjisi yoktur. Vefk, gaybiyata dair dua ve surelerin gücü ile hazırlanan rahmani bir işlem olarak görülmektedir.

Mana alemlerinde bulunan enerjileri anlamamız kimi zaman çok zor olabilmektedir. Vefk yapan hocalar, bu alanda bilgi sahibi olabilmek, manevi dünyanın enerjilerini anlamlandırmak için çok uzun yıllar alan eğitim süreçlerinden geçmektedir. Bazı durumlarda, daha çocuk yaşlardan itibaren başlayan bu eğitim sürecinin neticesinde, gaybi dünyalar net biçimde anlaşılmakta, vefk de dahil olmak üzere tüm rahmani çalışmaların yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Vefk yapan hocalar, bu işlemlerin diğer manevi çalışmalara kıyasla daha özel olduğunu söylemektedir. Bu işlemler, özellikle taşıdığı kadim enerjiler nedeniyle daha zor hazırlanmaktadır. Vefk yapan bir hocanın, büyü yapan hocalara kıyasla dikkat etmesi gereken çok daha fazla nokta bulunmaktadır.

Gaybiyatta bulunan tüm enerjilerin sonsuz bir gücü ve tesiri vardır. Vefk yapan hocalar tarafından da belirtildiği gibi, bu alemlerle alakalı hiçbir çalışmanın kolay olduğu düşünülmemelidir. Tıpkı vefklerde olduğu gibi büyülerde de özel işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak, her manevi çalışma zor olsa bile vefklerde ihtiyaç duyulan bilgi birikiminin diğerlerine kıyasla daha fazla olduğunu unutmamak gereklidir.

Vefk işlemlerinin her aşamasında medyum hocaların tecrübesinden yararlanması, kendilerine ait nefes güçlerini kullanması gereklidir. Vefk yapan hocalar, bu aşamaları doğru tamamlamadığı sürece vefkin tutması mümkün olmayacaktır. Dışarıdan bakıldığında basit görünen bir vefkin bile mutlaka böylesi enerjilerle, işlemlerle yapılması gerekmektedir. Her vefk çalışması oldukça özel ve fazlasıyla karmaşıktır.

Vefk Yapılırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Vefk yapan hocalar, bir işleme başlarken ilk olarak o işlemin enerjisinin kişiye tam olarak uyumlu olduğundan emin olmalıdır. Rahmani bir hesaplama ile gerçekleşen bakım sonucunda, vefk ve kişinin enerjisi karşılaştırılmakta, eğer ihtiyaç duyuluyorsa vefk üzerinde bazı oynamalar yapılmaktadır. Bunun akabinde ise yapılacak olan vefkin kişiye tam uyum sağlaması adına özel dualar okunmaktadır.

Vefk yapan hocalar, vefk işlemlerinde her zaman özel malzemelere ihtiyaç duymaktadır. Özellikle bazı mürekkep ve kağıtların enerjisi çalışma üzerinde doğrudan tesire sahiptir. Bu nedenle, hocaların her zaman kişiyle uyum sağlayan enerjileri bulması gereklidir. Vefk yapan hocalar, bunu herhangi bir kaynağı inceleyerek yapamamaktadır. Bu aşamada hocanın kendi tecrübesini, daha önce yaptığı çalışmaları ve eğitimini kullanması gereklidir.

Vefk yapan hocalar bu ve bunun gibi daha pek çok konuda dikkatli olmak zorundadır. Vefklerin hiçbir zaman hafife alınmaması gereken çalışmalar olduğu unutulmamalıdır. Hocalar, bunun bilincinde oldukları için tüm çalışmalarında her zaman en doğru işlemleri yapmaya çalışmaktadır.

Vefk İşleminde Karmaşık Adımlar Bulunmaktadır

Vefk yapan hocalar için tüm manevi çalışmalarda dikkat edilmesi gereken sayısız nokta bulunmaktadır. Vefkin niyetine ve yapılış amacına göre değişen çalışma süreci, eksik veya hatalı olduğu zaman vefki tamamlamak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, hocaların her adımı eksiksiz şekilde yerine getirmesi gereklidir.

Vefkler, sadece bu sebeple değil, aynı zamanda taşıdığı enerjiler nedeniyle de en zor çalışmalardan biri olarak kabul edilmektedir. Vefk yapan hocalar, her zaman bu gibi etkileri doğru anlamak, istenen şekilde yönlendirebilmek için kendilerini yetiştirmek zorundadır.

Vefk yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını tek bir sayfada toplamaktayız. Okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın