web analytics
Genel

Büyü nasıl bozulur?

İnsanlar neredeyse her konu için büyü çalışmalarına başvurabilmektedir. Büyüler yapıldığı andan itibaren etkisini gösterir ve insanların hayatında farklı değişimler yaratır. Büyü bozma çalışmaları, istenmeyen değişimlerin ortadan kaldırılması ve kişilerin normal durumlarına geri dönebilmesi için kullanılmaktadır.

Medyum hocalar büyü bozma işlemi ile kişi üzerinde bulunan tüm dış enerjileri silebilir. Bu enerjilerin amacı ister iyi ister kötü olsun, büyü bozma işlemi ile tamamen ortadan kaldırılacaktır. Bu nedenle, büyü bozma çalışması sadece kötü niyetli büyülere değil, iyi amaçlarla yapılmış, hatta kişinin kendi isteği ile yapılmış olan büyüler için bile uygulanabilir.

Bir büyü bozma işlemi sırasında çok sayıda ilime başvurmak gereklidir. Bu ilimlerin başında havas gelir. Kişilerin enerjisini anlamak için özel duaları belirlerken medyum hocalara yardım eden bu ilim aynı zamanda kötücül enerjilerin defi için de kullanılır. Bunun dışında, ledün ilminden de şer enerjilerini yok etmek için yararlanılmaktadır.

Hem ledün hem de havas ilmi sadece bu işi profesyonel olarak yapan, tecrübeli medyumlar tarafından bilinmektedir. Bu ilimleri öğrenmek kolay olmadığı gibi sadece el verme yöntemi ile aktarılıyor olması nedeniyle her medyum tarafından bile bilinmemektedir.

Büyü Bozan Medyumlar Nasıl Bulunur?

Büyü bozan medyumlar hakkında araştırma yaparken mutlaka bu hocaların bilgi ve tecrübesinden emin olmak gereklidir. Diğer insanların yorumları ve medyumlar hakkında yazılmış olan şikayetler işinizi kolaylaştıracaktır. Hakkında kötü yorumlar yapılan medyumlardan uzak durmanız dolandırılmanızın önüne geçecektir.

Büyü bozma çalışması yapan medyumların büyü yapmayı da bilmesi gereklidir. Özellikle papaz büyüsü gibi karmaşık büyüler hakkında bilgi sahibi olan medyum hocalar ile çalışmanız durumunda çok daha verimli bir büyü bozma çalışması yaptırabilirsiniz.

İyi bir araştırma yaptığınız sürece büyü bozma konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. İşinin ehli olan medyumlar bu konuda isteklerinizi karşılayacak ve kesin sonuç aldığınız çalışmalar gerçekleştirecektir.

Her Medyum Büyü Bozabilir Mi?

Büyü bozma çalışmalarının büyü yapmaktan çok daha zor olduğu söylenebilir. Büyüyü bozmak için o büyüyü yapmayı da bilmek gerekir. Yine aynı şekilde, büyüyü yapan medyumun enerjisinden çok daha yüksek bir nefes gücüne sahip olunmadığı sürece yabancı enerjilerin tesiri baskılanamayacaktır.

Büyü bozma çalışması yapacak olan medyum yüksek bir nefes gücüne sahip olmak, bu işte tecrübe ve bilgi sahibi olmak zorundadır. Bilgisiz ancak nefes gücü yüksek bir medyum da büyü bozma konusunda başarısız olabilir. Bu nedenle her konuda işinin ehli olan biriyle çalışmak çok önemlidir.

Güçlü nefese sahip bir medyumun bozamayacağı hiçbir büyü yoktur. Manevi alemlerin sonsuz enerjileri şer için kullanılabiliyor olsa da bu şerden kurtulmak için yine bu sonsuz aleme başvurmak tek seçenektir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tüm yorum ve şikayetleri okumak, siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    ece
    09 Eylül 2018 at 14:50

    bendede büyü var galiba nasıl bilirim

Yorum yapın