web analytics
Gerçek Medyumlar

Medyum Fransa

Bazı büyü çalışmaları çok uzun süreden beri yapılır ve üzerinde pek çok medyumun uzmanlık kazandığı görülebilir. Fransa medyum hocaları tarafından da uzun süredir yapılan kaşık büyüleri bu tip çalışmalara örnek olarak verilebilmektedir. Medyum hocalar tarafından yapılan bu eski çalışmanın etkisi yine öte alemlerde var olan enerjiler sayesinde ortaya çıkar.

Medyum hocalar kaşık büyüsü gibi çalışmaları üstatlarından öğrenmiştir. Bu çalışmaların yapılışından bugünlere kadar aktarılmasına kadar her noktasında büyü bir emek söz konusudur. Medyumlar, ilimleri öğrenerek bu büyüyü yapabilecek seviyeye ulaşır, gizli tutarak ve bilgiye her daim değer vererek teknikleri korur. Fransa medyum hocaları da bu büyü dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarını aynı şekilde korumuş, aktarmıştır.

Kaşık büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin, kimler için uygun olacağı sadece enerji boyutlarında yapılan bir inceleme neticesinde ortaya çıkabilmektedir. Fransa medyum hocaları, yaptıkları büyülerde bu şekilde bir inceleme yapmadan asla çalışmaya başlamamaktadır. Kaşık büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa bu inceleme her zaman işlemlerin başlangıcıdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık büyüsünde, adından da anlaşılabileceği gibi kaşık temel malzemeyi oluşturmaktadır. Eski dönemlerden beri yapılan bu büyünün malzemeleri oldukça basit olarak temin edilebilir. Büyü yapılırken kullanılacak olan kaşıkların tahtadan yapılmış olması gereklidir.

Elbette sadece kaşıkları temin ederek büyünün yapılması mümkün değildir. Fransa medyum hocaları, bu malzemenin ne tür bir tahtadan yapılmış olduğunu büyünün türüne göre kararlaştırır. Her kaşığın bu büyüde kullanılması aynı enerjisel etkileri vermemektedir.

Bu büyü, hem ayırma hem de bağlama amacıyla yapılabilmektedir. Eğer medyum hocanın nefes gücü kuvvetliyse ve bu büyü hakkında yeteri kadar deneyime sahipse, aşk hissi yaratmak için bile kullanıldığı görülebilir. Fransa medyum hocaları arasında bu şekilde çalışmalar yapabilen medyumlara rastlamak mümkündür.

Medyum hocalar, büyüyü yaparken kaşıkların üzerine çeşitli dualar ve sihirli cümleler kazır. Büyü ne amaçla yapılıyorsa ona uygun bir dua belirlenmek zorundadır. Fransa medyum hocaları, bunu belirlerken çok çeşitli ilimlerden yararlanarak gerekli işlemi yapar.

Büyünün tutması için medyumun güçlü nefese sahip olması çok önemlidir. Nefesi yetmeyen medyumun büyüsü de yetersiz olur.

Fransa Medyum Hocaları Kaşık Büyüsünde İyi Mi?

Fransa medyum hocalarına hangi büyüyü yaptıracak olursanız olun, bu büyüdeki başarısı tamamen sahip olduğu bireysel bilgi birikimine göre ölçülecektir. Her medyumun tüm büyülerde iyi olması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Medyum hocalar hakkında, büyüler özelinde bir araştırma yapmanız önerilmektedir. Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar ile ilgili aynı araştırmanın yapılması, büyüler konusunda hiçbir zaman mağdur edilmemenizi sağlayacaktır.

Sitemize Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın