web analytics
Genel

Danimarka Medyum

Medyum, dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde dünyaya yansıtan, psişik bakımdan duyarlı (hassas) kimselere denmektedir. Ekstra duygusal algı ve paranormal güçlere sahip olan medyum hocalar doğal sezgisel yeteneklerini kullanmayı öğrenerek, olayların doğal seyrini değiştirebilmektedir. Medyum hocalar sezgisel yeteneklerini kullanarak gelecek olaylar ile ilgili tahminde bulunabilir. Aynı zamanda ölülerin ruhları ile iletişime geçerek, onlar ile konuşabilir. Pek çok insan da sevdikleri ile konuşabilmek için medyum hocalara başvurmaktadır.
Medyum hocaların yetenekleri sonradan olmaz. Doğuştan var olan güçlerini, zaman içerisinde aldıkları eğitimlerle kendilerini geliştirerek kullanmaya başlarlar. Pek çok konuda kendisine gelen insanlara yardımcı olmak hayatlarını daha iyi standartlar eşliğinde yaşamalarını sağlamak medyum hocaların ilk amacıdır. Bilimsel olarak da yetenekleri kanıtlanan medyum hocalar büyü yapma ve büyü bozma işleri ile de ilgilenmektedir. Bir kişinin üzerinde büyü varsa ya da nazar gibi kötü enerjilerin alında kaldıysa belirli çalışmalar yapılarak bu durumdan kurtulması sağlanır.
Büyülerin çeşitleri vardır. Kara ve ak büyü olmak üzere ikiye ayrılır. Medyum hocalar hem iyi hem de kötü amaçlar için büyü yapabilme yeteneğine sahip olsa da kötülük dolu büyüleri yapmayı her zaman tercih etmez. Tüm bu hizmetleri veren medyum hocalar Danimarka’daki Türk vatandaşlarına da yardımcı olmaktadır. Kişinin hangi ülke ve ya şehirde olduğunun herhangi bir önemi yoktur. Sadece aradaki bağın kurulması gerekmektedir.
Danimarka’da da çok fazla Türk yaşamaktadır. Burada medyumluk hizmeti alan insanlar son derece memnun kalmışlardır. Medyum hocalar yakınlarındaki insanlara nasıl fayda sağlıyorsa, uzaktaki birine de zorlanmadan yardım edebilir. Eğer siz de Danimarka medyum hocaları konusunda tereddüt yaşıyorsanız Türkiye’deki medyumlar ile iletişime geçebilir, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın