web analytics
Genel

Hollanda Medyumları

Ölen kişilerin ruhları ile trans yöntemini kullanarak iletişime geçebilen medyum hocalar, hem geçmişten hem de gelecekten bilgi alabilirler. Duru görü, özel yetenek, trans vb. pek çok özel güçlere de sahip olan Hollanda medyumları, kendilerine danışanlara yardımcı olmak adına bu işe hayatlarını adamıştır.

Güvenilir ve gerçek medyum olarak adlandırılan kişilerin doğdukları andan itibaren taşıdıkları bazı özel güçlerinin olması gerekir. Bununla birlikte aldıkları eğitimler sonucunda şunları da öğrenmeleri gerekir:

  • Gizli olarak lanse edilen 12 ilim
  • İslami ilimler
  • Psikoloji
  • Gök bilimi

Bunun gibi ilimler ile birlikte bir medyum kendisini sürekli olarak geliştirmeye adar. Hatta bu ilimler ile Süryanice ve Arapça gibi dillere de vakıf olmak gerekir. Yani aslında bu kişiler medyumluk yapmasalar dahi piyasa içerisinde o kadar bilgi ile rahatlıkla güzel bir hayat sürebilirler. Peki, neden Hollanda medyumları bu mesleği ifa ediyor?

Medyumluk bir seçim olsa bile daha çok bir kaderdir. Doğuştan seçilmiş olarak dünyaya gelmek gerekir. Ancak bu şekilde meslekte ilerlemek mümkün olmaktadır. Yapılan büyü, tılsım, bakım, muska gibi işlemlerde de bu şekilde başarı sağlanır. Genel olarak aşağıdaki büyülerin yapılması istendiğinden dolayı bu büyülerin yapımı konusunda çoğu medyum uzmanlaşmıştır.

Bunun gibi büyüler konusunda uzmanlık kazanan medyum hocalar arasında sadece gerçek ve güvenilir olanları değil aynı zamanda dolandırıcı ve sahtekar olanları da vardır. Kısa yoldan  ve oturdukları yerden insanları sömürmek isteyen yalancı hocaların ağına düşmemek için medyumlar hakkında araştırma yapmak gerekir.

Güvenilir Hollanda Medyumları

Medyum hocalar ile ilgili yapılacak olan bir araştırmada onlar hakkında ne kadar çok bilgi toplanırsa o kadar iyidir. Ancak bu bilgiler bir kitaptan ziyade onların hakkında bilgi sahibi olan veya onlara işlem yaptırmış olan kişilerin görüşleri üzerine olmalıdır. İşte bu noktada karşımıza internet sitelerinde yapılan yorumlar çıkmaktadır. Medyum şikayetleri veya yorumları olarak da bilinen bu görüşlere bakarak bir medyumun güvenilir mi yoksa sahte mi olduğu rahat bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Medyumlar arasında bulunan dolandırıcı kişilerin hiçbir gücü yoktur. Dolayısı ile onların yapacağı işlemlerin başarılı olma gibi bir şansı da yoktur. Genel olarak insanları oyalamak ve daha fazla seansa gelmelerini sağlamak üzerine kuruludur. Ta ki, insanlar bir şeylerin ters gittiğini anladıklarında işler tamamen değişene kadar. Hollanda medyumları arasında bulunan hocalara danışmadan önce haklarında araştırma yapmak ve mümkünse yorumları okumak çok önemlidir. Ancak bu şekilde güvenilir ve gerçek bir medyuma ulaşmak mümkün hale gelir.

Web sitemizde medyumlar ile ilgili yapacağınız araştırmalarda en çok ihtiyaç duyacağınız şey olan yorumlar bulunur. Sizlerden gelen bu yorumlara ulaşmak ve hocalar hakkında araştırma yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın