web analytics
Genel

Vefk nedir?

Manevi dünyalarda var olan her enerjinin kendine göre çok çeşitli gizemleri bulunmaktadır. Bu çalışmalar arasında, vefk yapan hocalar tarafından ustalıkla yapılan, karmaşık öte alem çalışmaları arasında gösterilen vefkler de bulunur.

Vefkler yapılırken çok çeşitli ilimlerden yararlanılır. Bu ilimler, tarihin ilk dönemlerinden beri kullanılmış ve insanların üzerinde uzmanlık kazandıkları çalışmalardır. Vefk yapan hocalar, kullandıkları tüm ilimleri el verme yoluyla öğrenmiş ve kendilerini bu şekilde geliştirmiştir.

El verme yoluyla aktarılan bu ilimler nesillerdir aynı şekilde korunmaktadır. Bozulmadan günümüze ulaşan bu güçlü bilgiler sayesinde en karmaşık vefkin bile yapılabilmesi mümkündür. Geçmişten gelen bilgiler, vefk yapan hocalar için önemli olsa da çalışma hakkında her geçen nesil ile birlikte daha fazla bilgi edinildiği de unutulmamalıdır.

Vefk yapan hocalar onlarca farklı yöntem ile bu çalışmayı yapabilir. İnsanların maneviyat alemleri ile ilgili bilgisinin artması neticesinde, kullanılacak olan yöntemlerin de çeşitlenmesi mümkün olmuştur. Medyumluk mesleği, bu sayede hiçbir zaman sabit kalmayan ve her daim gelişen ve büyüyen bir meslek haline gelmiştir.

Medyum hocalar, çok farklı uygulamalar ile öte alemlerden istenen etkileri alabilmektedir. Vefk yapan hocalar tarafından belki de her istek için bu uygulamalar yapılabilir. İlimleri yettiği ve uygulamanın imkan verdiği kadarıyla tüm bu çalışmalardan tam olarak istenen sonucu almak mümkündür.

Elbette vefkler konusunda da hala anlayamadığımız konular bulunmaktadır. Bu çalışmaların nasıl yapıldığını biliyor olsak da işleyişlerinin tam olarak çözülmesi, insanın sınırlı idrak kapasitesiyle asla mümkün olmamaktadır. Vefk yapan hocalar bile bu tarz konularda hala tam olarak emin değildir.

Vefk yapan hocalar, yaptıkları çalışmaların ne zaman tutacağını sadece öte alemlerin işleyişini bildikleri sürece net olarak öngörebilir. Ancak, insanın sınırlı bir kapasiteye sahip olması nedeniyle bu işleyişin bilinmesi hiçbir zaman mümkün değildir.

Vefk yapan hocalar, buna rağmen vefklerin ne kadar sürede etki edeceğini belirtmektedir. Belirttikleri bu tarihler, daha önce yaptıkları çalışmalardan ve enerjiler konusundaki bilgilerinden kaynaklanan tahminler üzerinedir.

Bir medyum, ne kadar çok vefk yaptıysa ve enerji konusunda ne kadar yoğun bir tecrübeye sahipse, yaptığı vefkin ne zaman tutacağına dair o kadar isabetli zaman aralıkları verecektir.

Vefk, yapıldığı ilk andan itibaren az da olsa tesir göstermeye başlar. Daha ilk dakikadan itibaren hem enerjisel hem de fiziksel boyutta etkiler görülmeye başlar. Bu etkilerin yoğunlaşması ve kişilerin hayatında değişimlere neden olması daha fazla zaman gerektirir.

Vefk yapan hocalar, yaptıkları her çalışmanın en hızlı şekilde netice verebilmesi adına çaba gösterir. Uygulanan her yöntemde hızlı sonuç verecek teknikler tercih edilir ve insanların hiçbir zaman mağdur edilmemesine özen gösterilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Bunları okumak ve dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı diğer insanlar ile paylaşmak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Sedat
    23 Temmuz 2018 at 14:53

    Sonunda biri hakkında memnuniyet mesajı yazdığıma inanamıyorum çok şükür. Ali Gürses isimli hocanın yapmış olduğu papaz büyüsü sorunsuz ve kusursuz olarak elime ulaştı. İşin başından sonuna kadar ne sorduysam doğru dürüst cevap verip yardımcı oldu. Kaç defa başka hocaları denediysem hep para alıp kaybolmuşlardı, bu adam öyle yapmadı ve gerçekten dediği gibi bir haftada teslim etti.
    Etkisinden bahsetmek gerekirse, ben bu hocaya bağlama için yaptırdım işlemi. Benim için değil ama kardeşim için yapıldı büyü. Evden uzaklaşıp kendini bırakması hasebiyle başvurduk bu yola. Evliliği düzeni bozulmasın diye kısacası. Çocuk büyü etki ettikten sonra evine çocuklarına çok bağlı bir insana dönüştü ne yapıyorsa evinde yapıyor akşamları arkadaşlarıyla bile kırk yılda bir çıkıyor. Çok tesirli oldu işlem. İhtiyacı olanlar mutlaka papaz büyüsünü denesin hem hızlı hem sonucu çok iyi.

Yorum yapın