web analytics
Genel

Medyum Hatay

Bir büyünün gerçek anlamda başarılı olabilmesi için, büyüyü yapan medyum hocanın niteliklerinin yeterli olması gereklidir. Herkesin büyü yapamayacağı kesin olduğu gibi, çoğu medyum hoca da bunu bildiği için, tecrübesi ve bilgisi olmayan alanlarda büyü uygulamalarından kaçınmaktadır. Hatay medyum hocaları da, her konuda olduğu gibi, bu konuya da temkinli yaklaşarak, büyüye başlamadan önce kendilerinden isteneni tam olarak anlar ve böyle hareket eder.

Bir büyünün tutması için, öncelikli olarak medyum hocanın doğru şekilde yöntemi belirlemesi gereklidir. Herkes için aynı yöntemin kullanılması imkansız olduğundan dolayı, bir büyü yapılacağı zaman medyum hoca kişiyi baştan inceler ve buna uygun karar verir. Hatay medyum hocaları da, bu tarz durumlarda, hem büyüyü yaptıran kişiyi hem de eğer varsa büyü yapılacak kişiyi inceler.

Bu incelemeden sonra, doğru büyü yöntemi belirlenir. Akabinde, hangi yönteme ait malzemeler kullanılacaksa, bu konuda araştırma yapılır. Bu kısım, büyünün tutması için elzem olduğundan dolayı, iyi bir büyücü hocanın mutlaka tecrübeli olması gereklidir. Hatay medyum hocaları, bu konuda yüksek tecrübe sahibi oldukları için, yaptıkları uygulamalarda da her zaman yüksek başarı görülebilmektedir.

Bunlardan sonra, nefes gücü devreye girer. Bir medyum hoca, ruhani alemleri ne kadar iyi tanıyorsa ve yaptığı büyü uygulamaları ne kadar çoksa, nefes gücünü o kadar iyi kullanır. Çoğu zaman doğuştan gelen nefes gücü, medyum hocanın başarısındaki en önemli etmendir. Eğer medyum hocanın nefesi yetersizse, büyü tutmaz veya zayıf kalır.

Hatay medyum hocaları, neredeyse her zaman hem büyü konusunda, hem de nefes gücünde fazlasıyla başarılı olarak tanınmakta. Medyumluk için elzem olan bu iki konuda da iyi olan hocalar, hem Türkiye’den, hem de dünyanın dört bir yanından insanlara manevi alemler konusunda çözüm sunmakta.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın