web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

geri döndürme büyüsü yaptıranlar

Genel

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Her büyü çalışması kişiye özgüdür ve tüm bu çalışmaların özel olarak tasarlanması gereklidir. Bu yüzden, medyum hocalar büyü yapmadan önce çalışmalarını belirlemek amacıyla büyüyü yaptırmak isteyen kişiyle istişare yaparlar, bu doğrultuda karar verirler. Eğer bir büyü çalışması yapılmadan önce kişinin enerji alanı incelenmez ve herkeste uygulanan yöntemin aynısı uygulanırsa, o zaman büyüden bir verim elde edilmesi imkansız olacaktır. Bu durum her büyü için geçerli olduğu gibi, özellikle iradeye direk olarak etki eden geri getirme büyüsü gibi çalışmalarda çok daha büyük bir etkiye sahiptir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar bu etkinin farkında olmalarından dolayı, her zaman kişilerle birlikte hareket ederek, onların hayatlarını anlamaya, anladıktan sonra uygulanacak büyü yöntemini belirlemeye çalışırlar.
Geri getirme büyüsü yapan hocalar, kaybedilen kişi ve büyü yaptırmak isteyenin arasındaki bağları tek tek incelemek zorundadır. Bu inceleme, hem soru sorma yoluyla büyü yaptırmak istenen kişiden alınır, hem de ruhani alemde medyum hoca tarafından yapılan inceleme ile öğrenilir. Geri getirme büyüsü yapan hocalar kimi zaman kişiler arasındaki bağın ne durumda olduğunu kontrol edebilmek için astral seyahat ve buna benzer çalışmalar uygulayabilmekte, kimi zaman durumun hassasiyetine göre cinleri veya hüddamları kullanarak bilgi alabilmektedir. Ancak bu durum yine her zaman bahsedildiği gibi kişiden kişiye değişeceği için herhangi bir kesinliği bulunmamaktadır.
Geri getirme büyüsü, aradaki bağ net olarak anlaşılamadığı sürece kesin olarak gerçekleştirilemez. Bu şekilde büyü yapılabileceği söyleniyor olsa da, bu durum kesinlikle imkansızdır. Büyünün gerçekleştirilebilmesi yalnızca medyum hocanın bağın güçlendirilebileceğine kanaat getirmesi ile mümkündür. Eğer geri getirme büyüsü yapan hoca, bu bağın güçlendirilemeyeceğini söylerse geri getirme büyüsü yerine alternatif bir çalışma ile öncelikle bağlar güçlendirilmelidir.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Murat
  09 Ekim 2019 at 15:03

  Başta çekincelerim olsa da sonradan medyum ali gürses hocayı tanıdıkça içimde en ufak bir sıkıntı bile kalmadı. Bir hafta falan hocamın başını şişirdim sorularımla, en sonunda işlem yaptırmaya karar verdim.
  Bu kadar süre konuşurken bana en ufak bir kötü söz sitem bile etmedi. Hem yaptığım işlem hem de karakteri çok düzgün bir insan.

 • Reply
  emine
  13 Ocak 2021 at 15:45

  3 KEZ DOLANDIRILDIM ARKADASLAR ALI GURSES HOCA GERCEKTEN GUVENILIRMI BU YORUMLAR DOGRUMU ISLEM YAPDIRMAK ISTIYORUM AMA TEKRAR DOLANDIRILMAKTAN KORKUYORUM

Yorum yapın