web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum ceyhan hoca

Genel Bilgiler

Dolandırıcı ve Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Doğru medyumu anlamak için birkaç medyum gezerek aralarındaki farka bakmak gerekir. Fakat bu hem büyük bir zaman kaybıdır hem de medyumlarda yapılan işlemler için büyük meblağlar ödenecektir. Bu nedenle dolandırıcı ve gerçek medyumlar arasındaki farkın anlaşılması için özelliklerini bilmek ve buna yönelik yazılan yorumları okumak önemlidir.

Dolandırıcı Medyumların Özellikleri

Dolandırıcı medyum nasıl belli olur diye bakıldığında aslında birkaç hareketinden kendilerini belli ederler. Dolandırıcı olan medyum hocalar genelde karşı tarafla konuşurken hatta odanın içerisine girer girmez onun üzerine bir büyü olduğunu abartı bir şekilde anlatır. Ve o gün acilen bozulması gerektiğini söyler. Fakat kişiler büyü belirtisi göstermediyse kendilerinde aslında büyü yoktur. Bunu da karşı taraftan para alabilmek için yaparlar. İnsanların büyü konusu hassas bir konu noktalar olduğu için buna inanarak hemen büyü bozmalarını işlemlerinin başlatılmasını isteyebilirler.

Aynı zamanda büyü bozma işlemlerinde de çok diğer medyum hocalara göre çok yüksek miktarda meblağlar söylerler. Bunun sebebi de büyünün bozulmadığını ya da yaptığı işlemlerin hiçbir işe yaramadığını anladıkları zaman bir daha kendilerine gelmeyeceklerini düşünmelerinden dolayıdır.

Dolandırıcı olan medyum hocalar aynı zamanda yardım için kendilerine gelen danışanlara çok farklı davranarak ilgi çekmeye çalışırlar. Aynı zamanda sürekli gelmeleri için pek çok yolu denerler. Bu yollardan biri de büyünün bozulduğunu onlara inandırmaktır. Bununla birlikte danışana sürekli sözler veren ve bunların gerçekleştirdiğine inandırmaya çalışan medyum hocalar da dolandırıcıdır. Çünkü hocalar yapamayacakları işlemlere karşı tarafa aktarmaktadır.

Dolandırıcı olan medyumlar aynı zamanda büyü işlemlerini yaparken karşı tarafı korkutmaya çalışır. Özellikle ani bağırmalar ve ani hareketler yapıldığı zaman o hocanın aslında gerçek bir medyum hoca olmadığı anlaşılır. Çünkü medyum hocalar genelde karşı tarafı korkutmadan sakin bir şekilde işlemlerini yapmaya çalışır.

Gerçek Medyumların Özellikleri

Uzman medyum nasıl belli olur sorusuna bakıldığı zaman da aslında yapılan yorumlardan rahat bir şekilde anlaşılabilir. Gerçek medyumların yaptığı büyüler kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Aynı zamanda bir bozmaya çalışan medyum hocaların da bozma işlemleri anında gerçekleşir. Yorumlarda büyüleri hemen gerçekleşen medyum hocaları bulmak önemlidir. Aynı zamanda doğru medyumu anlamak için maddiyata önem verip vermediğine bakılır.

İlk olarak insanlara yardım etmek istedikleri için kişinin ne istediğini detaylı bir şekilde öğrenir ve onu çok iyi dinler. Medyum hocalar danışanlarının hayatları hakkındaki en ince detayları bile öğrenmek ister ve bu bağlamda büyü yaparak hayatlarına daha kaliteli bir hale getirir. Bu nedenle onlar için maddiyat ikinci plandadır. Büyü işlemlerinin pahalı olmasının sebebi de medyumlar bu işlemleri gerçekleştirirken büyük enerjiler harcar.

Medyum bulmak piyasada ortaya çıkan dolandırıcılar nedeniyle biraz zor hale gelse de yorumlardan özellikleri okunarak bir nebze kolay hale gelmiştir. Bizlerde sizin daha kolay bir şekilde en doğru medyumları bulabilmeniz için yorumları toparladık. Bu yorumlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın