web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum erkan polat

Genel

Kaşık Büyüsü yaptıranların yorumları

Her medyum hoca sahip olduğu bilgi birikimini kullanarak farklı büyü çalışmaları yapabilir. Yaygın kanının aksine her medyumun tüm büyüleri bilmesini gerektiren bir durum yoktur. Kaşık büyüsü yapmayı bilen bir medyumun daha farklı bir çalışmayı öğrenmemiş olması gayet normaldir.

Medyumlar çalışmalarını yaparken manevi alemlerde var olan enerjileri tanımak ve kullanmak zorundadır. Eğer bir medyum bu enerjilerde hakim ise bilmediği büyü yöntemlerini kolay bir şekilde öğrenebilir, etkili sonuçlar alacak biçimde büyü yapabilir. Kaşık büyüsü gibi büyüler de buna dahildir.

Her büyünün kendine özel bir zorluğu bulunur. Bu zorluk kimi zaman büyü malzemelerinin temininden kimi zaman okunacak dualardan veya daha farklı sebeplerden kaynaklıdır. Kaşık büyüsü yapılırken medyumların karşılaştıkları en büyük zorluk duaların doğru seçilmesidir.

Kaşık büyüsü basit bir büyü gibi görünse de bu büyüyü yaparken okunacak her duanın özel bir sayısı ve saati bulunur. Bu saat ve sayılar farklı ilimler kullanılarak kişiye özel olarak hesaplanacaktır. Doğru şekilde hesaplama yapılmaması durumunda doğal büyünün tutması mümkün olmayacaktır.

İster kaşık büyüsü ister başka bir büyü için medyumlara ihtiyaç duyuyor olun mutlaka iyi bir araştırma yaptıktan sonra çalışacağınız medyumu seçmeniz gerekir. Bu araştırma sırasında diğer insanların yazmış oldukları yorumlardan fikir edinmek en doğrusu olacaktır. İşinin ehli ile çalışan bir insan kaşık büyüsü de dahil olmak üzere tüm çalışmalardan en etkili sonucu alacaktır.

Kaşık Büyüsü Yapan Medyumların Bilmesi Gereken İlimler

Kaşık büyüsü yapılırken okunacak dualar belli hesaplamalar ile tespit edilir. Bu hesaplamalar yapılırken ebced ve numeroloji gibi ilimler kullanılır. Bu iki ilim konusunda bilgisi olmayan bir medyum en baştan bu büyüyü yapamayacaktır.

Hesaplamalar yapıldıktan sonra okunacak dualar havas ve ledün adı verilen iki kadim ilim aracılığıyla öğrenilir. Bu bilgiler herkese açık olmayan ve sadece el verme yöntemi ile aktarılan gizli bilgilerdir. Çalışmayı yapacak olan medyumun kaşık büyüsü kadar bu ilimler üzerinde de kendini yetiştirmiş olması gereklidir.

Her büyü çalışması sırasında ayrı bir ilime ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu nedenle medyumların genel olarak alanlarında tecrübeli olması çok önemlidir. Tecrübeleri sayesinde beklenmedik şekilde ortaya çıkan durumlarda büyünün doğru şekilde yapılabilmesini sağlayacaklardır.

Kaşık Büyüsü Yapan Medyumlar Nasıl Bulunur?

Kaşık büyüsü yapan medyumları bulmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntem internettir. İnternette diğer insanların yorumları ve tecrübeleri sizi doğru medyum hocaya yönlendirecektir. Hakkındaki yorumlar iyi olan ve insanları mağdur etmeyen güvenilir medyumlar kaşık büyüsü konusunda da beklentilerinizi karşılayacaktır.

Kaşık büyüsü yerine kullanılabilen papaz büyüsü çok daha etkilidir. Özellikle zorlu büyü uygulamalarında bu çalışmanın tercih edilmesi önerilir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tüm yorum ve şikayetleri görmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yorum

  • Reply
    Sedat
    23 Temmuz 2018 at 14:44

    Sonunda biri hakkında memnuniyet mesajı yazdığıma inanamıyorum çok şükür. Ali Gürses isimli hocanın yapmış olduğu papaz büyüsü sorunsuz ve kusursuz olarak elime ulaştı. İşin başından sonuna kadar ne sorduysam doğru dürüst cevap verip yardımcı oldu. Kaç defa başka hocaları denediysem hep para alıp kaybolmuşlardı, bu adam öyle yapmadı ve gerçekten dediği gibi bir haftada teslim etti.
    Etkisinden bahsetmek gerekirse, ben bu hocaya bağlama için yaptırdım işlemi. Benim için değil ama kardeşim için yapıldı büyü. Evden uzaklaşıp kendini bırakması hasebiyle başvurduk bu yola. Evliliği düzeni bozulmasın diye kısacası. Çocuk büyü etki ettikten sonra evine çocuklarına çok bağlı bir insana dönüştü ne yapıyorsa evinde yapıyor akşamları arkadaşlarıyla bile kırk yılda bir çıkıyor. Çok tesirli oldu işlem. İhtiyacı olanlar mutlaka papaz büyüsünü denesin hem hızlı hem sonucu çok iyi.

Yorum yapın