web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum necati

Genel

Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyü söz konusu olduğu zaman insanların acilen sonuç beklemesi, hemen bir medyum bularak çalışmayı tamamlamayı istemesi gayet normal kabul edilir. Maneviyata başvuran bir kişi, acilen sorunlarının çözüme kavuşmasını istiyor olabilir. Ancak, bu durumda medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilmeyen birinin mağdur edilmesi çok yüksek ihtimaldir. Duygularınızın ve zor zamanınızın zaaflarından faydalanan dolandırıcıları, sizi maddi ve manevi zarara sokabilir. Medyum seçerken mutlaka dikkatli olunması, belli başlı konularda özellikle araştırma yapılması gerekmektedir.

Gerçek medyum hocalar tarihin her döneminde insanlara yardım etmiştir. Bugün de yine aynı yardımı sürdüren medyum hocaları taklit eden, sahtekar medyumlar tarihin her dönemi gibi bugün de hayatımızdadır. Ancak, bugün internet ve sosyal medya sayesinde sahte medyumlar çok rahat ifşa olmakta, insanların mağdur edilmesinin önüne geçilmektedir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilen bir kişi, kısa bir araştırma yaparak alanının en iyisi, gerçek medyum hocalara kolayca ulaşabilmektedir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, medyumun eğitiminden size olan yaklaşımına ve tavırlarına kadar pek çok konu yer alabilir. Bu gibi konulara ek olarak, çalışma yapacağınız medyumla ilgili diğer insanların görüşleri de önemlidir. Medyum ile ilgili kötü yorum olmaması, her zaman için insanlara yardım etmiş biri olarak ön plana çıkması gerçek bir medyum olduğunun en önemli göstergelerindendir.

Gerçek Medyumlar Bilgisi ile Sizi Tatmin Eder

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de çalışmayı planladığınız medyum hocanın sorularınıza olan yaklaşımıdır. Dolandırıcılar, her zaman geçiştirerek, üstü kapalı cevaplar vererek sizi hiçbir zaman bilgilendiremeyecektir.

Gerçek medyumlar, alanları ile ilgili her şeyi eğitimleri sırasında öğrendikleri, her zaman kendilerini geliştirerek bu alanda çalıştıkları için bilgi konusunda en ufak bir problem yaşamazlar. Bunu da kendilerine soru soran kişilere net şekilde gösterirler.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biri, medyumların sorularınıza net yanıt verebiliyor olmasıdır. Gerçek yanıtları veren, laf kalabalığı yapmadan sorduğunuz detaylıca açıklayabilen kişilerin bilgisi çok daha yüksek demektir.

İşinin Ehli Medyumu Bulmaya Vakit Ayırılmalıdır

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler mutlaka atlanmamalı, doğru araştırma ile kontrol edilmelidir. İşinin ehli olan medyumları bulmak kolay olsa da yaptıracağınız büyüyü yapıp yapamayacağından emin olmadan, medyum hoca ile görüşmeden araştırma sonlandırılmamalıdır.

Medyum hocalar, yeri geldiğinde bakım işlemi yapmadan işlemin yapılıp yapılamayacağından emin olamamaktadır. Bu nedenle, çalışmaya karar verdiğiniz medyum açık olmanız, istekleriniz net olarak anlatarak fikir edinmeniz çok önemlidir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, medyum hocayla kolay iletişim kurabiliyor olmanız da yer alır. Rahat iletişim kurabildiğiniz, her an ulaşabildiğiniz medyum hocaların dolandırıcı olma ihtimali çok daha düşüktür.

Araştırmanızı yaparken sizlerden gelen ve tarafsızca ana sayfada yayınlanan medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da değerlendirebilirsiniz. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın