web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum serpil

Genel Bilgiler

İsviçre Medyum

Ezoterik ve parapsikoloji konusunda eğitimler alan, İslam dinini benimseyen ve bu konuda bilgili olan medyum hocalar ruhlar alemi ile insanlar arasındaki köprü görevini üstleniyor. Medyum kelimesi ‘aracı’ anlamında kullanılıyor. Bazı zamanlarda ruhlar alemine geçiş yaparak insanların ölmüş yakınları ile konuşmasını sağlayabiliyor. Ruhlar alemine geçerken trans yöntemini kullanarak çok kısa bir süre de olsa bedeninden ayrılabiliyor. Medyum hocalar tüm bu işleri yapmak ve daha iyisi olmak için yıllar boyunca çalışmalar yapıp, insanlara daha yararlı olmak için uğraşıyor.
Ülkemizde medyum hoca kavramı farklı bir hal almıştır. Kimileri medyumları falcı zannnederken kimileri de sadece büyücü olarak nitelendiriyor. Ama medyum hocalar bunların çok ötesinde bir kişiliğe sahiptir. Normal insanlardan üstün olarak tanımlanmaktadır. Elbette büyü yapma işleri ile de uğraşır. Ama bunu insanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapar. Örneğin eşi kendisini terk eden ve sonrasında çok kötü duruma düşen bir kişi geri getirme büyüsü ile sevdiği insana tekrar kavuşabiliyor.
Geri getirme gibi pek çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Aşk büyüsü, irade büyüsü, ikna büyüsü, muhabbet büyüsü ve kısmet açma büyüsü gibi bir çok çalışma medyum hocalar tarafından yapılır. Kendini medyum zanneden ve insanları kandıran kişiler yüzünden artık derdi olanlar herkese güvenemez hale geldi. Özellikle yurt dışında İsviçre gibi ülkelerde yaşayan Türkler iyi bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyor. Ama İsviçre medyum hocaları diye geçinen pek çok sahtekar yüzünden uzaktaki insanlarımız sıkıntılarına çözüm bulamıyor.
Eğer siz de İsviçre’de yaşıyorsanız ve bir medyum hocaya danışmak isterseniz Türkiye’de hizmet verenlere başvurabilirsiniz. Uzaktan yapılan vefk çalışmaları ile isteğiniz kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın