web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

istanbul medyum hoca önerisi

Gerçek Medyumlar

Güncel Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Günümüzde medyumlara olan talebin artmasıyla birlikte güncel medyum şikayetleri de oldukça artmıştır. Bu kadar fazla şikayet oluşmasının en büyük sebebi ise insanların gerçek bir medyuma değil, sahte bir medyuma başvurmuş olmalarıdır. Bu piyasada gerçek, ilim sahibi medyumlardan daha fazla dolandırıcı sözde medyumlar bulunmaktadır. Ancak doğru adımları uygulayıp düzgün bir araştırma yaparak bu tarz sahtekarlardan korunmak mümkün. Bu konu için birkaç püf noktadan bahsedelim.

  • Bir medyuma ne sebeple başvuracağınız net olmalı. Bu sebep, medyumların ilgilendiği bir alan olmalı.
  • Güncel medyum şikayetleri inceleyerek kapsamlı bir araştırma yapmalısınız.
  • Önerilen, insanların memnun kaldığı medyumları tercih etmelisiniz.
  • Ön görüşmede direkt olarak para ödemesi yapmamalısınız. Karşınızdaki medyum size uygulayacağı adımları açıkladıktan sonra anlaşma sağlayıp ödeme yapabilirsiniz.
  • Güncel medyum şikayetleri konularında çok fazla ismi geçen medyumlardan uzak durmalısınız.
  • Kendinizi rahat hissedemediğiniz bir medyumla çalışmamalısınız.

Bu tarz püf noktalara dikkat ederseniz dolandırılma ihtimaliniz oldukça azalacak, hatta neredeyse sıfıra inecektir. İnsanların birçoğu yeteri kadar araştırma yapmadığı için dolandırılmaktadır. Ayrıca, medyumun ne demek olduğunu ve ne tarz konularla ilgilendiğini iyi bilmelisiniz.

Medyumlar çok güçlü hislere sahip, kalp gözü açık insanlardır. Karşılarındaki insanın duygularını, düşüncelerini hissedebilirler. Ayrıca gelecekle alakalı bazı ufak detayları da hisleri aracılığıyla size aktarabilirler. Örneğin yaşanacak kötü bir olayı öncesinden hissederek kötü duygulara kapılabilirler. Ayrıca medyumlar dünya dışı varlıklar ile de profesyonel olarak iletişime geçebilirler. Onlarla iletişim kurarak büyü yapabilir, geçmiş ve gelecekten bazı bilgiler alabilirler. Eğer bu yeteneğini kötüye kullanmak isteyen bir medyum olursa rahatlıkla da kötüye kullanabilir. Üç harfli varlıkları sevmedikleri bir insana yönlendirerek veya o insana kara büyü yaparak hayatı ona zindan edebilirler. Ancak medyumların çok büyük çoğunluğu bu yeteneklerin insanlığın iyiliği için kullanmayı amaçlar, bu söylediğimiz durumlar çok düşük ihtimallerdir.

Medyumluğun sonradan kazanabilecek bir yetenek olmadığının farkında olmalısınız. Hayatına yıllarca sıradan bir insan olarak devam etmiş birinin kendini medyum ilan etmesi mantığa uyan bir durum değildir. Bu tarz durumlarda işin iç yüzünü sorgulamalı ve dikkatli hareket etmelisiniz. Sizlerden para talep medyumların tamamına da dolandırıcı gözüyle bakmak çok yanlış olur. Çünkü medyumlar da aslında bizler gibi temel ihtiyaçlara sahip insanlardır. Bu temel ihtiyaçları karşılamak için elbette paraya ihtiyaç duyacaklar ve bu yeteneklerini gelir kaynağı haline getirebilirler. Fahiş fiyatlar talep eden medyumları ise fırsatçı olarak kabul edebiliriz.

Kısacası medyumlar doğru sebeplerle başvurduğunuz taktirde size çok yardımı dokunacak insanlardır. Bunun karşılığında para ödemeniz gerekebilir ancak aldığınız hizmetin yanında ödenecek parayı gözünüz görmeyecektir. Dikkat etmeniz gereken nokta medyum arayışı içerisindeyken herhangi bir dolandırıcıya denk gelmemek olmalıdır. Bunun içinse güncel medyum şikayetleri okumak mantıklı bir seçimdir.

Medyum hocalar hakkında şikayetleri ve yorumları okumak, başınızdan geçen deneyimleri anlatmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemiz tamamen tarafsız yaklaşmakta ve kurallara uygun her yorumu onaylamaktadır.

 

Yorum yok

    Yorum yapın