web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum atanas

Genel Bilgiler

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü etkili aşk büyülerinden biridir. Ancak en etkili aşk büyüsü papaz büyüsüdür. Canbar büyüsünde işlem iki tarafın da fotoğrafı üzerinden yapılır. Elinizde karşı tarafın fotoğrafı yoksa bu işlem yapılmaz. Fotoğraf dışında ad ve soyadlar da gerekir ancak doğum tarihi ve anne adına gerek yoktur. Canbar büyüsünde maksimum 28 gün içinde sonuç alınır ve en etkili aşk büyülerinden biridir. Sizden sebepsiz yere soğuyan eşinizin veya sevgilinizin size tekrar eskisi gibi aşkla bağlanması, evi terk eden eşi geri getirme veya çok sevdiğiniz ancak hislerinize karşılık vermeyen kişilerin size bağlanması amacıyla yapılır. Vefk çalışmaları ve papaz büyüsü hem aşk ve bağlama, hem soğutma için yapılabildiği gibi canbar büyüsü sadece aşk ve bağlama amacıyla yapılır. İnternette birçok farklı sitede çok yanlış bilgiler bulunmaktadır. Herkes kendi kafasına göre bir şey yazmakta ve zaten bilinçsiz olan insanları yanlış yönlendirmektedir. Bu tür yazılara itimat göstermeyin ve bu büyüyü evde kendi kendinize denemeye kalkmayın. Bunlar meşakkatli ve doğru, eksiksiz bir şekilde uygulanması gereken işlemler olduğundan yapacağınız işlem muhtemelen ters teper veya hiçbir etkisi olmaz.

Canbar büyüsü işlemi için bu işin ehli medyum ve hocalardan yardım alabilirsiniz. Bu noktada da bu medyum veya hocayı iyi seçmek gerekiyor. Ana sayfamızda daha önce bu tür çalışmalar yaptırmış ve sonuç almış veya alamamış ziyaretçilerimizin daha önceki tecrübeleriyle ilgili yorumlar yer almaktadır. 200’ü geçkin bu yorumlardan bilgilenip kendinize en uygun hocayı seçebilirsiniz. Bir dipnot olarak şunu da belirtmek gerekir ki internetteki adıyla banka hesap bilgilerindeki adı uyuşmayan kişilere asla para göndermeyin. Bu kişilerin büyük bölümü dolandırıcıdır. Bunun dışında sitemizdeki ziyaretçi yorumlarını inceleyerek doğru bir karar verebilirsiniz.

Herkesin sevdiğine kavuşması dileğiyle.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

11 Yorum

 • Reply
  Almanya gül
  01 Ocak 2018 at 22:01

  Bugün canbar büyüsünün birinci günü,heyecan la 28 gün devam edeceğim,çok kolay bir okumam var zaten üstümdede taşımak değil yakip bir ağaç dibine serpiyorsunuz küllerini,ali hocamın ellerine sağlık çok özenli göndermiş kargomu çok taktir ediyorum.Gelişme olunca yazacağım burdan ✌🏽🖐🏼

 • Reply
  Almanya gül
  26 Ocak 2018 at 00:47

  Merhaba tekrardan.Daha öncede yazmıştım canbar aşk büyüsünü 20.günde etkilerini görmeye başladım ve 28.gün sonunda tam emin olsum.Benden size tavsiye canbar büyüsünü yaptırmaya karar verirseniz bu süreçte kendinizi birazcık geriye çekinki daha net görün etkilerini,ancak dediģim gibi öyle veya böyle sonuçta tuttu arkadaşlar Allah razı olsun ali gürses hocamdan.

 • Reply
  baht
  06 Şubat 2018 at 08:10

  gül hanım merhaba canbar büyüsü ile ilgili yazmışsınız gelişmeler olunca yazarım demişsiniz bende ali beye canbar büyüsü yaptırdım lütfrn bana yazarmısınız faydasını gördünüzmü? yalvarırım.

 • Reply
  Yildiz
  26 Mart 2018 at 16:08

  Gül hanim ali gürses mi yaptı ve sonucu aldınız mi kaç günde ?

 • Reply
  Asya
  22 Mayıs 2018 at 20:19

  Olumlu sonuclandimi arkadaşlar merak ediyorum…Ali hocayami yaptırdınız….lütfen cevapsız bırakmayın…

 • Reply
  Kemal
  12 Ocak 2019 at 12:20

  Ali hocaya canbar buyusunden sonuc alan var mi

 • Reply
  Son çare
  29 Ocak 2019 at 21:43

  Benimde 1.gunum heyecanla bekliyorum ne olacak

 • Reply
  Cok özledim
  13 Mart 2020 at 16:17

  Canbari yapip sonuc alsn biri lutfen bi ses versin bittim tükendim lutfen biri ciksin yap olucak desin hic bi carem kalmadi

 • Reply
  Canbar
  18 Ağustos 2020 at 13:50

  Selamınaleyküm arkadaslar ali hocayla canbar büyüsü yaltırıp sonuc alan ne olur cevap versın

 • Reply
  Aslim
  23 Nisan 2021 at 18:34

  Bende canbar büyüsüne başladim bugun üçünçü günüm. Gelişme olursa tekrar yazarim.

 • Reply
  Dağlica
  19 Mayıs 2021 at 05:13

  Aslim, bir gelişme oldu mu? Eğer olduysa etkileri ne şekilde ortaya çıktı. Gerçekten kuvvetli bir işlem mi?

Yorum yapın