web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum dolunay sahtekar mı

Genel

Büyü Belirtileri

Sıradan insanlar büyü belirtilerini sadece kendi yaşantılarında ortaya çıkan değişimler ile anlamaktadır. Bu değişimlerin ne kadar etkili olduğu büyünün ne kadar güçlü olduğuna dair işaret verse de medyum hocalar sadece belirtiler ile büyü hakkında karar vermemektedir.

Bir medyum hoca büyü bozma çalışması yapmadan önce her zaman yapılan büyüyü net şekilde anlamak zorundadır. Büyü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren medyum hocalar ile iletişime geçilmesi ve uygun olan çalışmaların belirlenmesi gerekir. Büyü ne kadar erken tespit edilirse o kadar hızlı çözüme kavuşturulacaktır.

Büyü belirtileri ortaya çıktığı ilk günden itibaren insanların hayatını olumsuz olarak etkilemeye başlar. Bu etkiler sürekli olarak artar ve en sonunda dayanılmaz hale gelir. Medyumlar böyle bir durumda mutlaka hızlı bir şekilde müdahale etmeli ve çözüm sağlamalıdır.

Medyumların büyülere yapacağı müdahalelerin ne olduğu tamamen bozulacak olan büyünün türü ile alakalıdır. Gerçek bir medyum hoca büyüyü çözmek için gereken her türlü adımı atacaktır. Büyü belirtilerinden başlayarak pek çok farklı inceleme ile büyüyü tespit eden medyumlar bozum işlemine buna göre başlamaktadır.

Medyumlar Büyü Belirtilerini Anlarken Hangi İlimleri Kullanır?

Medyum hocalar büyü belirtileri görüldüğü andan itibaren kendilerine gelen insanların enerjilerini incelemeye alırlar. Bu inceleme kimi zaman günler hatta haftalar sürebilir. Büyü, kişiye ne kadar yoğun şekilde tesir etmişse kişinin enerjisini bulmak o kadar zor hale gelecektir.

Medyum hocalar büyülenen kişinin enerjisini bulduktan sonra üstündeki kötü enerji ile olan farkları anlayacaktır. Burada hem enerjisel hem de fiziksel olarak gözlem gerekir. Büyü belirtileri ile enerjinin durumu medyum hoca tarafından karşılaştırılır. Akabinde ise büyünün ne olduğu anlaşılır, gereken büyü bozma çalışmasına başlanır.

Büyü belirtilerini anlamak için havastan ilm-i ledün’e kadar çok sayıda farklı ilimden yararlanmak gerekebilir. Bu ilimlerden bazılarının adı bile bilinmemektedir. Medyumlar bu bilgileri eğitimleri sırasında alır ve sıradan insanlar ile paylaşmazlar.

Her Büyü Bozulabilir Mi?

Bazı durumlarda ortaya çıkan büyü belirtileri çok yoğun olduğu için kişiler büyünün bozulamayacağı konusunda yanılgıya kapılabilir. Ancak böyle bir durum asla söz konusu olamaz. İşinin ehli bir medyum her türlü büyüyü bozabilir.

Büyü belirtileri ne kadar yoğun olursa olsun gayb alemlerinde hayırlı çalışmalar için kullanılabilecek sonsuz bir enerji bulunur. Büyüyü yapan kötü niyetli medyum hocanın nefes gücü işlemi zorlaştırabiliyor olsa da eninde sonunda tüm büyüler bozulabilecektir.

Büyü belirtileri görüldükten sonra bir an önce işinin ehli bir medyum ile çalışmaya başlamak gereklidir. Bu adımdan sonra yapılması gereken her şey medyum hoca tarafından yapılacak ve gereken çalışma tamamlanacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  mert
  12 Şubat 2018 at 14:53

  ali gürses güvenilir mi gerçekten allah rızası için yardım edin

 • Reply
  Cafer
  09 Temmuz 2020 at 14:51

  Oğlumun dükkanı zarar ediyordu iş bulup daha iyi bir yer sunmamıza rağmen asla kabul etmedi. Bu ailesine de bize de kötü etkiler yarattığından ikna etmek adına vefk işlemi yaptırmayı tercih ettim. Ali Gürses hoca ile ikna vefki konusunda çalıştım. Vefk yaptırmayı düşünenler için bu yorumumu yazıyorum, kendisi bir hafta gibi bir sürede vefki teslim etti bana.
  Vefk ile alakalı olarak özellikle herhangi bir şekilde oğlumun haberi olmaması gerektiğini belirttim. Ali hoca da konunun sorun yaşatmayacağını söyledi. Bunun üzerine zaten çalışmayı yaptırmak konusunda karar kıldım ben de. Gelen vefk on gün kadar kısa bir sürede güzel bir etki gösterdi. Oğlum kendi kendine dükkanının satışı için bize geldi. Bir defa söylememiz yeterli oldu. Vefkten çok memnun kaldım. Çalışmayı düşünen arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla Ali Gürses’i tercih edebilir

Yorum yapın