web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum gülsüm

Genel

Yıldızname

Oldukça karmaşık bir yapılışa sahip olan yıldızname çalışmaları tarihin ilk dönemlerinden beri aktif olarak kullanılmaktadır. Bu çalışmalar sadece bugün değil geçmişte de pek çok kez kullanılmıştır.

Yıldızname yapımı oldukça zor olan bir uygulamadır. Bu uygulamalardan istenen sonuçları alabilmek için çalışmayı yapan kişinin farklı ilimlerde uzmanlaşmış olması gerekir. İşini iyi yapmayan bir medyumun yaptığı yıldızname asla istenen etkiyi veremeyecektir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan yıldızname hayatınızı değiştirebilecek kadar etkili sonuçlar verebilir. İş ve aşk gibi konularda yapılabilen bu çalışmalar hayatınızın gideceği yön konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar. Böylece hayatınızı gaybın sonsuz gücünü kullanarak istediğiniz gibi düzenleme fırsatınız olmaktadır.

Yıldızname Çeşitleri Nelerdir?

Yıldızname çalışmaları sadece tek bir yönteme sadık kalınarak yapılmaktadır. Bu çalışmaları yapan medyum hoca öncelikle bu işi talep eden kişinin yıldızlarla olan enerjisel bağını tespit eder. Pek çok hesaplama içeren yıldızname çalışmalarında ebced, havas gibi ilimler kullanılarak hedeflenen sonuca ulaşılmaktadır.

Yıldızname çalışmaları aşk, ilişkiler ve iş gibi konulara odaklanarak yapılabilir. Bu tarz çalışmalardan elde edilecek olan sonuç çok net olacağı gibi kişilerin hayatını düzenleyecek kadar etkili ipuçları da içerebilmektedir.

Gerçek bir medyum tarafından yapılmış olan yıldızname kesin bir şekilde hayatınızı değiştirir. Bu değişim hayatınızın her anında görülebilir. Çıkacağınız yolda atmanız gereken adımları net biçimde gösteren bu özel çalışmalar sayesinde istediğiniz her şeyi elde edebilmeniz mümkündür.

Yıldızname çalışmaları fal değildir. Hiçbir şekilde geleceği göstermez. Bu çalışmalar hayatlarımızda var olan enerjilerin etkilerini anlamak için gereklidir. Medyum hocalar yıldızlar ile olan ilişkilerinizi hesaplayacak, bunun üzerine size bir yol haritası çıkaracaktır. Yol haritası içerisinde hiçbir şekilde kesin bir durum söz konusu olmayacak, yalnızca tavsiye niteliğinde bilgiler bulunacaktır. Ancak, bu tavsiyeler direkt olarak hayatınıza etki eden konular ile alakalı olduğu için kesin bir şekilde isteklerinize ulaşmanızı sağlaycaktır.

Gerçekten işinin ehline yaptırılmış olan bir yıldızname çalışması net bir şekilde hayatınıza etki edebilecek niteliğe sahiptir. Yıldızlar hayatımızda hiç beklemediğimiz kadar etkilidir. Bu etkileri anlamak ve kullanmak için gereken ilim ise sadece medyum hocalarda vardır.

Yıldızname yapılan kişi, hangi konuda yıldızname yaptırıyorsa o konuda gitmesi gereken yolu öğrenecektir. Örneğin, iş hayatı ile alakalı yapılan bir yıldıznamede kişinin işlerinde hangi yolda ilerlemesi gerektiği, nasıl ve ne zaman büyümesi veya dikkatli olması gerekeceği ile alakalı bilgiler yer alacaktır. Bu bilgilere uymanız durumunda iş hayatınız çok net bir şekilde yoluna girecek, hayatınız istediğiniz ve sizin için hayırlı olan doğrultuda ilerleyecektir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Sitemizde yer alan tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yorum

  • Reply
    Cafer
    09 Temmuz 2020 at 14:40

    Oğlumun dükkanı zarar ediyordu iş bulup daha iyi bir yer sunmamıza rağmen asla kabul etmedi. Bu ailesine de bize de kötü etkiler yarattığından ikna etmek adına vefk işlemi yaptırmayı tercih ettim. Ali Gürses hoca ile ikna vefki konusunda çalıştım. Vefk yaptırmayı düşünenler için bu yorumumu yazıyorum, kendisi bir hafta gibi bir sürede vefki teslim etti bana.
    Vefk ile alakalı olarak özellikle herhangi bir şekilde oğlumun haberi olmaması gerektiğini belirttim. Ali hoca da konunun sorun yaşatmayacağını söyledi. Bunun üzerine zaten çalışmayı yaptırmak konusunda karar kıldım ben de. Gelen vefk on gün kadar kısa bir sürede güzel bir etki gösterdi. Oğlum kendi kendine dükkanının satışı için bize geldi. Bir defa söylememiz yeterli oldu. Vefkten çok memnun kaldım. Çalışmayı düşünen arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla Ali Gürses’i tercih edebilir

Yorum yapın