web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum hakan büyük dolandırıcı

Genel Bilgiler

Gerçek Medyum Hoca Tavsiyeleri ve Şikayetleri Nereden Okunur?

Gerçek medyum hoca tavsiyeleri ve şikayetleri okumak son derece önemlidir. Bu sayede kişiler kendilerine en uygun hocayı bulabilir. Bir medyum hoca çok iyi olsa da bazı danışanlarla enerji tutmadığı zaman büyü yapma işlemlerinde aksaklıklar çıkabilir. Bu sebeple enerjinin tutabileceği bir medyum hoca bulmak çok önemlidir.

Gerçek Medyum Tavsiyeleri

Medyum hoca tavsiyeleri okunurken ilk olarak hocanın ne zamandır medyumluk yaptığına dikkat etmek gerekir. Çünkü medyum mesleğini yapabilmek için insanlar doğduğu andan itibaren bu yeteneğe sahip olmalıdır. Bununla birlikte yeteneğine çok erken keşfeden kişiler medyumluk için de erken yaşta bu işe girişirler. Böylece uzun süreler boyunca tecrübe kazanmış medyumlar bir süre sonra kolay bir şekilde büyü yapabilir ya da bir bozabilir. Ne kadar çok yetenek gerektirse de medyumlar için tecrübe çok önemlidir. Çünkü her büyük farklı bir şekilde yapıldığı ya da bozulduğu için buna hakim olmaları çok önemlidir aynı zamanda büyü yaptıkları kişiler de birbirinden farklı olacağı için medyumların tecrübeli olması çok önemlidir.

Uzman medyum bulmak için okunan yorumlar arasında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum da paraya bağlı olarak çalışmamaktır. Çünkü medyum mesleği manevi hayata bağlı olduğu için aslında bu kişiler insanlara yardım etmek için bu mesleği yaparlar. Fakat bunun yanında tabii ki para da kazanmak isterler. Bununla birlikte para kazanmak için de insanlara yalan yanlış büyüler ya da sözler vermeyi tercih etmezler. Bu nedenle çok büyük ve tehlikeli büyüleri kişilere yapmayı istemezler. Açıklamasını da detaylı bir şekilde karşı tarafa aktararak danışanlarının isteklerine göre muadil büyüleri yapmayı teklif ederler. Aynı zamanda danışanlarına yardım etmek için ellerinden gelen her şeyi de yapmaya çalışırlar. Böylece medyum hocalar insanların hayatına daha kaliteli bir hale getirerek daha güzel bir yaşam sağlamalarına yardımcı olur.

Çok büyük büyüler isteyen kişilerden onlara bunu neden yapmaması gerektiğini detaylı bir şekilde açıklayan medyum hocalar genelde en iyi ve en tecrübeli hocalar olarak bilinir. Bu gibi hocaları tercih etmekte insanların hem zamanını hem de parasını boşa harcama harcamamasına yardımcı olur.

Medyum Hoca Şikayetleri

Medyum hoca şikayetleri oku bölümlerinde de genelde hocaların para kazanmak için her türlü büyüyü yapmayı kabul ettikleri söylenir. Yani büyülerin tutacağı hakkında kişilere sürekli söz verirler. Fakat bu bilgilerin yapılması çok tehlikeli olduğu için insanlara zarar verebilir. Büyü yapmak herkesin yapabileceği bir yetenek değildir. Bu sebeple büyü yapıldığını sanırken büyük meblağlar ödenebilir ya da büyü ile bu şekilde oynayan kişilerin başına daha kötü şeyler gelebilir. Böylece doğru bir medyum bulmak için çok geniş çaplı bir araştırma yapmak önemlidir.

Uzman medyum bulmak için sitemizde pek çok hoca hakkında yazılan tavsiyeleri ve şikayetleri birleştirdik. Bunlar sayesinde danışanlar medyum hoca bularak istediği işlemleri yapmıştır. Sizler de hocalar hakkında yorum ve şikayetlerinizi belirtmek isterseniz ya da yorumları okuyarak hoca bulmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  seda
  30 Eylül 2019 at 13:02

  bir süredir medyum hoca arayışı içindeydim en sonunda tavsiye üzerinde medyum ali gürses hocayı buldum genelde hep mailleştik [email protected] mail adresi hocanın
  istediğim işlem bağlama büyüsüydü ama nasıl yapılacağını vesaire bildiğim bir iş değil o yüzden birazcık kafam karışıktı hocaya sorularımı sordum sağolsun çok detaylı şekilde bana yardım etti yazışıp edip
  çalışma 5-6 günde tamamlandı hoca bana gönderdikten sonra da 20 gün sürmedi istediğim gibi etki almam gerçekten çok garip bir sonuç aldım diyebilirim normalde hiç olmayacak şeyler başıma gelmeye başladı her istediğim olmaya başladı ilişkimle ilgili normalde yüzüme bile bakmayan adam artık ilgili sevgi dolu bir adam haline geldi
  genel olarak çalışmadan memnun kaldım hiç sıkıntı yaşadığım bir nokta olmadı o yüzden kendisini de gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum eğer böyle bir probleminiz varsa medyum ali hoca ile görüşebilirsiniz bağlama konusunda yaptıklaını görünce ben kefil olurum bu adama kesinlikle

Yorum yapın