web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum peri

Genel

Medyum tavsiyeleri neden önemlidir?

İnsanlık, tarihin hiçbir döneminde maneviyattan bağımsız olmamış, her zaman öte alemler ile bir arada var olmuştur. Güvenilir medyum tavsiyelerini okuyan birinin göreceği üzere, manevi alemler insanların hayatlarını baştan aşağı değiştirebilecek kadar tesirli bir güçtür.

Medyumlar, yaptıkları her çalışmada bu alemlerin gücünü kullanır. Bu güç, dünyamızdaki hiçbir şeye benzemez ve kelimenin tam anlamıyla sınırsızdır. Gerçek bir medyum hocanın elinde, bu alemlerin kudreti her şeyi değiştirebilecek kadar büyük olabilir. Güvenilir medyum tavsiyelerinde ön plana çıkan medyum hocalar, yaptıkları çalışmalarla sayısız insanın hayatına olumlu anlamda bir dokunuş yapmıştır.

Medyum olmak için mutlaka kapsamlı bir eğitimden geçmek gereklidir. Bu eğitimin detayları herkes için farklı olabilir. Üstat kabul edilen medyumlar, öğrencilerini en iyi şekilde eğiterek medyumluk mesleğine hazırlar. Eğitimler sırasında, verilen tüm bilgiler el verme yöntemiyle, gizlilik esasına bağlı olarak aktarılır.

Elbette her isteyenin böyle bir eğitime girmesi de mümkün değildir. Medyumluk eğitimi, sadece doğuştan gelen, nefes gücü kuvvetli insanların dahil olabileceği bir çalışmadır. Eğer kişinin nefes gücü bu işe yeterli değilse, böyle bir eğitime başlamak olanaksız olacaktır. Güvenilir medyum tavsiyeleri içinde adı geçen tüm medyum hocalar hem bilgi hem de nefes gücü açısından noksansızdır.

Duygularımız Tamamen Maneviyata Bağlıdır

Güvenilir medyum tavsiyeleri arasında, kimi zaman insanların evlenmesine, kısmetlerinin açılmasına yardımcı olan medyumlara rastlamak mümkündür. Bu medyumlar, evlilik ve aşk büyüsü gibi büyü çalışmaları ile kişilerin hep istedikleri yuvayı kurabilmelerini sağlayabilir.

Bizler her ne kadar fiziki bir dünyada yaşıyor olsak da bu dünyada var olan her şey aslında maneviyatla doğrudan bağlantılıdır. Örneğin, hissettiğimiz tüm duygular, gayb alemlerinde insanlar arasında oluşan manevi bağlar sayesinde ortaya çıkar. Bu bağlar güçlendikçe, kişiler birbirlerine sonsuz bir sadakat ve sevgiyle bağlanır. Medyumlar ise bu bağlar üzerine büyü yoluyla etki edebilme bilgisine sahiptir.

Sadece duygularımız değil, daha pek çok şey doğrudan manevi alemlere bağlıdır. Gerçek medyum hocalar, bu konuları insanların yararı için kullanır ve her zaman hayırlı sonuçlar alır. Güvenilir medyum tavsiyeleri içinde adından söz ettiren medyum hocalar da bu şekilde, pek çok insana yardım etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Medyumların Ana Amacı İnsanlara Yardım Etmektir

Her medyum, aldığı tüm eğitimi sadece insanlara yardım etme amacıyla alır. Bunu bir meslekten öte gönül işi olarak gören gerçek medyum hocalar, güvenilir medyum tavsiyeleri içinde sık sık kendilerinden bahsedilmesini sağlamaktadır.

Medyumlar, manevi alemlerle ilgili tüm bilgilerini kullanarak gereken çalışmaları yapar. Sonucunda ise, insanların hep istedikleri fakat elde edemedikleri konuların gerçekleşmesine vesile olur.

Sitemize tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen yorum ve tavsiyeleri ana sayfada toplamaktayız. Medyum tercihinizde yararlanabileceğiniz bu yorumları okumak ya da kendi yorumunuzu yazmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  şeyda
  22 Ağustos 2019 at 14:42

  Burada okuduğum sıkıntılar dertler yüzünden bu yorumu yaparken biraz mahçup oluyorum, belki aranızda seninki de dert mi buna da büyü yaptırılır mı falan diyen olur ama yine de belki daha büyük sıkıntılar yaşayan birilerine ışık tutar yardımcı olur diye yorumumu yapmak istiyorum.
  Ailem muhafazakar bir aile, şehir dışında bile üniversiteye göndermedi babam. Ben emek verip büyük çabakar gösterip üniversite sonrasında yüksek lisansa Amerika’dan kabul aldım. Gitmeme izin vermediler haliyle. Babamı ikna edebilmek için ikna işlemi yaptırdım Ali Gürses hocaya.
  Namazında abdestinde bir insanım, hem dualarımı ettim hem Ali Hoca’nın dediklerine göre vefk ile işlemi yapmaya devam ettim. Yirmi gün kadar sonra babama konuyu tekrar açtım, katiyen olmaz diyordu vefk geldikten sonra düşünceleri çok değişti. Tamam kızım gidebilirsin, sana güvenimiz tam dedi, bir sürü övgüler sıraladı başarılı olmam nedeniyle. Çok şaşırdım, çok farklı hissettim kendimi.
  Bu gidiş benim için hayal gibiydi gerçekten hep hayalini kurduğum bir şeydi, çok şükür Ali hoca bu işe vesile oldu şimdi hayallerimi gerçekleştirmek için bir fırsatım var.

Yorum yapın