web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum josef sahtekar

Genel Bilgiler

Kısmet Açma & Rızık Açma Büyüsü

Bazı insanlar doğuştan şanssız doğar, bazılarına sonradan kötü niyetli büyüler yapılabilir. Özellikle ülkemizde büyüye rağbet fazla olduğundan özellikle orta yaş üstü bayanlar tarafından sıkça kısmet kapanması veya rızık kapanması amaçlı büyüler yaptırılmaktadır ve birçok kişi bu sebepten sıkıntı yaşamaktadır. Büyünün sürekli yalnız kalmayı isteme, geceleri rahat uyuyamama, üzerinde ağırlık hissetme, hiçbir şey yapmak istememe, neye el atılsa kurutma, kazanılan paranın bereketini görememe, iş hayatında başarısızlıklar, aşk hayatında olumsuzluklar, hiçbir ilişkinin uzun süreli ve sağlıklı sürmemesi, evliliğe varmaması gibi sonuçları olmaktadır. Bu durumda büyü bozma çalışması ve alternatif olarak kısmet açma büyüsü, rızık açma büyüsü gibi çalışmalar vardır. Bu çalışmalar genellikle vefk şeklindedir ve üzerinizde taşırsınız. Diğer detaylar hocanız tarafınızdan sizinle paylaşılır. Ancak bu noktada yardım alacağınız hocayı seçerken dikkatli olmalısınız. Medyumyorumlari.org sitemizin amacı daha önce dolandırılan insanların seslerini duyurabilmesine imkan tanımak ve şu an yeni bir hoca arayan insanlarımıza yol göstermek, ışık tutmaktır. Ana sayfamızda ziyaretçilerin yaptığı yorumları ve başından geçenleri inceleyebilir, siz de yorum ekleyebilirsiniz. Hocanızı iyi seçmek için Gerçek Medyumlar ve Sahtekar Medyumlar sayfalarını incelemenizi öneririz. Banka hesap bilgilerindeki isim ile internette kullandıkları isim uyuşmayan kişilerin dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir, bunu da aklınızda bulundurun.
Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Pelin
    12 Haziran 2017 at 14:48

    Annem iki senedir sürekli kabuslar görüyor geceleri, bağırarak uyanıyor. Başka odalardan her gece koşup gidiyoruz yanına öyle sıkıntılar yaşıyor. Bunu bazı medyumlara sorduk, annen cinlenmiş falan diyenler oldu, hiç inanmadık açıkcası. Biri hatta büyü bozma yaparız diyerek 25.000 lira para istemişti, o zaman elimizde para olsaydı bunun tuzağına düşüp parayı kaptıracaktık o kadar çaresiz haldeydik.
    En son yine böyle olunca babamla birlikte araştırdık, işin ehli Ali Gürses diye biri ön plana çıktı hep araştırmalarımda. Hatta bu sitedeki tüm yorumları okudum neredeyse çoğunluk hep Ali Hoca’yı tavsiye etmiş. Babam aradı, öyle cinli minli diyenlere inanmayın, vefk ile çözülebilir dedi. Biraz inceledi durumu, sonra vefk yaptı, bir haftada yolladı. Daha geldiği ilk gün kabuslar kesildi, ilk hafta her gece gördüğü kabusları iki üç günde bir görmeye başladı, ikinci hafta hiç görmedi. Şu an sanırım bir aydan uzun süre oldu hala kabus yok. Çok şükür biz bu şekilde çözmeyi başardık sıkıntımızı.

Yorum yapın