web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

kara büyü belirtileri

Genel

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü, en etkili büyü türlerinden bir tanesidir. Hatta insanların başına gelebilecek olan en kötü durumlardan bir tanesi olarak bilinir. Bu büyünün etkisinde olan kişiler, kendilerini kaybederler. Etkisi çok büyük olduğu için insanların doğru kararlar verebilmesi imkânsız hâle gelebilir. Yapılan kara büyüler, insanların ölümüne de sebebiyet verebilir.

Kara büyüyü çözmek oldukça zor olduğu için, mutlaka uzman bir medyum ya da hocadan yardım alınması gerekir.  Ancak bu büyüyü çözmek için bilgisine başvurulacak olan medyum ve hocanın, güvenilir, yeterli bilgiye ve havas ilmine vâkıf olması gerekmektedir. Güvenilir olmayan ve yeteri kadar bilgiye sahip olmayan hocalarla kara büyüyü çözme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, başarısız sonuçlara ve büyünün daha da derinleşmesine neden olabilmektedir.

Kara Büyünün Sonuçları Nelerdir?

Kara büyüler genellikle kötü niyetli kişiler tarafından yapılır. Ancak kişileri kendilerine aşık etmek için de kara büyüler yapılabilmektedir. Yapılabilen pek çok kara büyü bulunur. Bu büyülerin her insanda farklı etkileri ortaya çıkmaktadır. Çoğu insan, üzerinde kara büyü olduğunda ortaya çıkan belirtileri fark etmeyebilir. Ancak zamanla ortaya çıkan bazı olumsuz etkiler, insanların hayatlarını önemli ölçüde etkilemeye başladığında, kara büyü yapılıp yapılmadığından şüphelenilmelidir. Bu durumun kesin bir şekilde anlaşılabilmesi için bir medyum ya da hocaya danışılması gerekir.

Kara büyü belirtileri, büyünün yapılmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkabilmektedir. Bu büyünün sonuçları açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

 • Bu büyüler sonucunda kişinin iradesi tamamen yok olur.
 • Kara büyünün etkisi altında olan kişilerde, psikolojik ve fiziksel bazı olumsuz rahatsızlıklar gelişebilir. Ortaya çıkan rahatsızlıkların tıbben tedavisi bulunmamaktadır. Bunun sonucunda ise psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklar, kişilerin ölümüne sebebiyet verebilir.
 • Bu büyü sonucunda evli çiftler birbirinden boşanabilir ya da birbirine son derece bağlı olan aileler dağılabilir.
 • Kişilerin ekonomik durumlarının kötüleşmesi içinde kara büyüler yapılmaktadır. Büyü sonucunda kişiler, zamanla maddi açıdan zor durumların içine girerler.
 • Kara büyünün etkisinde olan kişilerde, felç ya da organ yetmezliği gibi ciddi rahatsızlıklar gözlemlenmektedir.

Yukarıda sayılan durumların kişilerde bulunması, kara büyünün varlığına işarettir. Bu durumlar insanların hayatlarını olumsuz yönde etkileyeceği için mutlaka büyünün bozulması gerekir. Uzman medyum ve hocalar tarafından öncelikle büyünün türü öğrenilmeli ve bozma işlemlerine başlanılmalıdır.

Kara Büyü Türleri Nelerdir?

Yapılabilen pek çok kara büyü türleri bulunur. Kara büyüler son derece tehlikeli büyüler olduğu için mutlaka uzman medyum ve hocalar tarafından yardım alınarak yapılması gerekir. Aynı şekilde kara büyü bozmak içinde medyum ve hocalardan yardım alınmalıdır. Kara büyü türleri açıklanacak olursa;

 • Çingene büyüsü
 • Lamia büyüsü
 • Domuz yağı ile yapılan kara büyü
 • Yumurta büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Mum büyüsü
 • Nohut büyüsü

Yukarıda sayılan kara büyüler, farklı şekillerde ve amaçlarda yapılmaktadır. Kara büyü yapımı oldukça zordur. Bu büyülerin yapımı sonrasında kişilerin hayatları önemli ölçüde kara büyülerden etkilenmektedir. Pek çok türde bulunan kara büyülerin belirtileri aniden ortaya çıkabilir ve bazı büyülerin belirtileri, insanların ölümüne kadar devam edebilir. Bunun için alanında uzman medyum ile iletişime geçerek kara büyüyü çözebilirsiniz.

MEDYUM HOCALAR HAKKINDA ŞIKAYETLERI VE YORUMLARI OKUMAK, BAŞINIZDAN GEÇEN DENEYIMLERI ANLATMAK IÇIN BURAYA TIKLAYABILIRSINIZ. SITEMIZ TAMAMEN TARAFSIZ YAKLAŞMAKTA VE KURALLARA UYGUN HER YORUMU ONAYLAMAKTADIR.

Yorum yok

  Yorum yapın