web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum rüstem

Genel

Büyüden Korunmak İçin Koruyucu Muska

Kimi zaman kötü niyetli insanlar hayatlarımıza şer amaçlarla müdahalede bulunmak için büyü ve benzeri uygulamalara başvurabilmektedir. Bu gibi şer uygulamalar sonucunda yuvamız yıkılabilmekte, insanlarla aramız bozulabilmekte hatta sağlığımız bile bozulabilmektedir. Sonsuz güce ve kudrete sahip olan gayb alemlerinden gelecek şerler, tıpkı oradan gelen hayırlar gibi hayatımızda çok ciddi etkiler yaratmaktadır.

Kadim dönemlerden bu yana medyum hocalar büyüden korunma muskası adı verilen işlemler ile insanları bu tarz olumsuz durumlardan korumaktadır. En güçlü büyü bile koruyucu muska aracılığıyla engellenebilmekte, insanların hiçbir sorun yaşamadan hayatlarına devam etmesi sağlanabilmektedir.

Medyumluk gibi bir uğraşta hem hayırla hem de şerle muhatap olmak gerekebilir. Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman insanların zararına olacak bir uygulama yapmayı kabul etmeyecek olsa da bazı hocalar kara büyü olması hiçbir şey ifade etmeksizin bu uygulamaları yapmayı kabul etmektedir. Koruyucu muska ise bu tarz durumlar için insanı güvence altına alabilecek en önemli çalışmadır.

Büyüden korunma muskası özel olarak hazırlanır ve kişiden kişiye göre değişecek şekilde tasarlanır. İşinin ehli bir medyum hoca özel olarak herkesin enerjisine göre ayrı bir muska hazırlar. Hazırlanan koruyucu muska en iyi etkiyi gösterebilmesi için kişinin üzerinde taşınmalıdır. Böylece kişi her türlü büyüden korunur ve hayatına olması gerektiği gibi devam eder.

Koruyucu muskaların yapım süreci kişinin enerjisine ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterecektir. Eğer papaz büyüsü gibi güçlü bir büyüden korunmak isteniyorsa daha karmaşık bir muska yapılacaktır. Yine tam tersi de elbet mümkündür. Ancak, işinin ehli olan ve yeteri kadar bilgili tüm medyum hocalar her türlü büyüden koruyabilecek muskalar yapmayı tercih etmekte ve insanları bu şekilde her koşul için güvence altına almaktadır.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    yeşim
    23 Ocak 2019 at 14:46

    Ben 27 yaşındayım, bugüne kadar doğru düzgün bir ilişkim bile olmamıştı, arkadaşlarım evlenmeye başlayınca ailemden ciddi baskı görmeye başladım. Sülalemizde herkes erken yaşta evlendiği için benim evde kaldığımı söylemeye başladılar. Günlük yaşantımda bile beni olumsuz etkileyen bir şey oldu bu. Zaten iş de bulamadığım, atanamadığım için bir an önce evlenmemi istiyorlardı.
    Bu konuyla ilgili birileri geldi gitti eve ama hiçbiri istediğim gibi bir insan değildi. Yani artık kısmetim tamamen kapalı benim diye bile düşünmeye başladım. Arkadaşımın evinde kalırken onunla konuştuğumuz sırada annesi duymuş, Ali Gürses hocayı önerdiler. Kısmet açma vefki yaptırdım ben de bu hocaya. Yanlış hatırlamıyorsam beş altı günde elime ulaştı vefk. Belki psikolojik bilmiyorum ama elime alır almaz bir şeyler hissettim sanki bir enerji sarmış gibi hissettim. İşin en garip kısmı zaten vefk geldikten sonraki hafta oldu. Eskiden hoşlandığım bir arkadaşım bana mesaj attı, halimi hatrımı sordu, işler gelişti, resmen yıldırım aşkı gibi birbirimize çekilmeye başladık. Bir ay kadar sonra da istemeye geldiler. Şu an sözlendik, gayet de mutluyum. Benim yaşadığım bu psikolojiyi çekmeyen bilemez. Gerçekten çok zor bir durum ve kimsenin başına gelmesini istemem. Bu yüzden burada vefkin etkisini anlattım ki ihtiyacı olan arkadaşlar olursa ne yapabileceklerini görsünler.

Yorum yapın