web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum zerrin hoca

Genel

Saç Büyüsü

Bir büyü veya vefk tarzı uygulamalar için manevi ilimlerin her dalına hakim olmak gerekebilir. Örnek vermek gerekirse, bir aşk büyüsü yapmak için mutlaka kişilerin enerjilerini inceleyebilmek, ne tarz enerjiye nasıl bir büyü çalışmasının uygun olacağını belirleyebilmek gereklidir. Bunu yapabilen medyum hocalar saç büyüsü gibi aşk büyülerini rahatlıkla yapabilir. Fakat bu tarz ilimlere sahip olmayan hocalar zorluk yaşayacak, hatta yaptıkları büyüler zaman zaman etkisiz kalacaktır.

Medyum hocalar işinin ehliyse saç büyüsünü rahatlıkla yapabilir. Bu büyü aşk büyüsü alanına giriyor olsa da yapımı biraz daha basit kalır. Malzemeleri temin eden ve gerekli sihirli dualar hakkında bilgi sahibi olan her hoca bunu yapabilir. Elbette büyünün istenen şekilde tutması için medyum hocanın nefes gücünün yüksek olması gereklidir.

Saç büyüsü çok özel bir çalışma değildir. Etkili olsa da tarihin her döneminde kullanılmış olması bu çalışmanın medyumlar tarafından kolayca öğrenilmesine yol açmıştır. Gaybi alemlerin enerjilerini aktarmayı bu büyüyü kullanarak aktarmayı çok net öğrenen medyumlar çalışmalarında bu büyüye sıkça başvurmuştur.

Güvenilir her medyum hoca saç büyüsü yapabilir. Eğer gerekli malzemeler temin edilebiliyorsa bu büyüyü yapmak için bir engel kalmaz. Bazı hassas büyülerde olduğu gibi özel bir saatte yapılmasına veya medyum hocanın özel bir vasfa sahip olmasına gerek yoktur. Bu büyü genel olarak herkes tarafından yapılabilir.

Büyünün herkes tarafından yapılıyor olması etkisinde bir değişime sebep olmaz ancak saç büyüsü aşk için en etkili seçenek değildir. Aşk halini yaratmak için en güçlü büyü türü papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü tecrübe ve bilgi gerektirdiği için her medyum hoca tarafından yapılamayan bir çalışmadır. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Meral
  09 Ocak 2019 at 14:46

  Büyü çalışmaları ile ilgili daha önce bilgisi olan biriyim. Bir çok medyum hoca ile çalıştım, kimisinden başarılı sonuç aldım kimisi dolandırıcı çıktı. İşlem yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa bu yüzden iyi araştırsınlar yoksa kandırılmak kaçınılmaz oluyor.
  Sanırım ben Türkiye’de olduğum süre boyunca en az 10 medyum ile çalıştım, bunlardan sadece biri istediğime yakın bir işlem yapabildi ama o da zaman içinde etkisini kaybetti. Hiçbirinin adını vermek istemiyorum, bana yakışmaz.
  Almanya’ya yerleştim geçen sene,, buradayken yine bir medyum hocaya ihtiyacım oldu. Bu sefer araştırayım, çok detaylı bilgi edineyim öyle çalışmaya başlayayım dedim. Uzunca bir süre araştırdım Ali Gürses ile çalışmaya karar verdim ve bu hoca ilk defa biri hakkında memnuniyet mesajı yazmama vesile oldu.
  Buradayken papaz büyüsü yaptırdım, Türkiye’de bana bu büyüyü yapan hocalardan daha hızlı elime ulaştı emin olun. Detaylıca ne yapılması gerektiğini de anlattığı için hiç zorluk çekmedim. Papaz büyüsü zaten doğru şekilde yapılırsa kesine yakın biçimde tutan bir büyü çalışması olduğu için medyum hocaların tavsiyesi ve doğru şekilde anlatması çok önemli. Hocam sağolsun bu konuyla ilgili fazlasıyla ilgili davrandı. İşlemden de dört beş gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Daha önce Almanya’dayken hiç büyü yaptırmamıştım, çekinceyle yaklaşıyordum gelir, gelmez veya sıkıntı olur diye düşünerek ama öyle olmadı. Beklediğimden hızlı ve etkili sonuçlandı. Ali Gürses’e teşekkür ediyorum.

Yorum yapın