web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

ingiltere gerçek medyumlar

Genel

Canbar Büyüsü yaptıranların yorumları

Canbar büyüsü, aşk ve bağlama amacıyla kullanılabilen oldukça etkili bir çalışmadır. Antik çağlara dayanan kökenleri bugüne kadar bozulmadan gelmiş az sayıda büyü çalışmasından biri olarak gösterilir. Medyum hocalar bu büyünün nasıl yapılacağını nesiller boyunca el verme yöntemi ile bozulmadan aktarmayı başarmıştır.

Her büyü pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Canbar büyüsü gibi büyü çalışmaları da sadece aşk için değil, bu amaç dışında farklı büyü uygulamaları için kullanılabilmektedir. Aşk büyüsü olarak bilinen canbar büyüsü usta bir medyumun elinde çok daha farklı amaçlar için yapılabilir.

Canbar büyüsü çok eskiden beri yapılmakla birlikte zor olmasıyla ün salmıştır. Bu büyüyü yapmak için ciddi bir bilgi birikimi ve nefes gücü gereklidir. Her medyum canbar büyüsü yapamadığı gibi yaptığını iddia eden hocalar da başarısız olabilmektedir.

Eğer canbar büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka işini iyi yapan bir medyum ile çalışmanız gerekir. Nefes gücünü ispatlamış ve diğer insanlara bu konularda yardım etmiş biri olması önemlidir. Hocalar hakkında yapılan yorumları okuyarak bu işin ehli olan medyumlara ulaşmak mümkündür.

Canbar Büyüsü Ne Kadar Etkilidir?

Canbar büyüsü aşk için kullanıldığı zaman fazlasıyla etkili bir büyüdür. Kişiler arasında güçlü bir sevgi ve çekim bağı oluşturur. Bazı medyum hocalar bu etkiyi güçlendirmek için çok daha farklı çalışmalar ile büyüye ilaveler yapmaktadır.

Bir büyünün etkili olması için doğru yapılması önemlidir. Var olan en güçlü büyü çalışmasını yaptırıyor olsanız bile mutlaka çalıştığınız hocayı iyi seçmeniz gerekir. Canbar büyüsü gibi diğerlerine kıyasla daha zor yapılan büyü çalışmalarında bu durum çok daha ön plana çıkmaktadır.

Medyum hocalar canbar büyüsünü tek bir yönteme bağlı kalarak yapmazlar. Hangi amaç ile yapılıyorsa o amacı elde etmenizi hızlandıracak eklemeler yaparak bu işi tamamlar. Burada da büyüyü yapan medyumun tecrübesi devreye girer. Medyum hoca ne kadar tecrübeli ise canbar büyüsünden elde edeceğiniz sonuç o kadar kesin olur.

Canbar Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Yalnızca canbar büyüsü değil tüm diğer büyülerde de tutmama ihtimali bulunur. Ancak, yaptıracağınız büyü işinin ehli bir medyum tarafından yapılıyorsa bu ihtimal oldukça düşüktür. Doğru şekilde, nefes gücü kuvvetli bir medyum tarafından yapılmış olan büyünün tutma ihtimali neredeyse kesindir.

Aşk amacıyla yapılan tüm büyülerde karşı tarafın enerjisi büyünün tutması üzerinde etkilidir. Karşı tarafın enerjisi ne kadar zayıfsa ve dışarıdan gelecek etkilere ne kadar açıksa büyü o kadar rahat tutacaktır. Ancak en güçlü enerjiye sahip sıradan bir insanın enerjisi bile medyum hocalardan düşük olacağı unutulmamalıdır. İyi bir medyum hoca, canbar büyüsü gibi tüm büyüleri başarılı şekilde yapabilir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  yayınlayın
  05 Mart 2019 at 14:43

  Rızık açma vefki çok iyiymiş cidden daha önce bunu hiç yaptırmamıştım, Ali Gürses isimli hocaya yaptırdım dükkanım için. Çok sıkıntılı durumlar yaşıyordum ama çözüldü. Vefk hakkında merak edilenler adına bazı detaylar vereyim yaptırmayı düşünenler ona göre kararlarını versinler.
  Ali hoca için konuşuyorum bunu onu unutmayın başka kişilerde nasıl olur bilmiyorum benim çalıştığım ve sonuç aldığım hoca o, tüm hocalarda aynı şey görülecek diye bir şey yok öyle bir vebale girmek istemiyorum.
  Ali hocanın yaptığı işlem bir haftada geldi, vefki bazı dualarla vesaire kullanmak gerekliydi benim yaptırdığımda. Etkisi hemen görüldü bende tabi bu da kişiden kişiye göre değişir belki benimkinin öyle olmasını uygun gördü rabbim.
  Dükkanda müşteri artmaya başladı işler iyiye gitti ama ben bunun nereden geldiğini asla unutmadım hep Allah’a şükrettim. Allah da bana daha fazla verdi binlerce şükür olsun. İnşallah daha da iyi olur daha da iyiye gider hep. Kazandığımın hep bir kısmını hayır işine adayacağım adak yaptım.

Yorum yapın