web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

nohut büyüsü yapan hocalar

Genel

Nohut Büyüsü

Büyüler, türlerine göre manevi alem üzerinde belli başlı etkiler meydana getirerek etki yaratır. Medyum hocalar tarafından yapılan her türlü büyüde bu etkiler karşımıza çıkar. Medyumluk işinin temellerini oluşturan manevi enerjiler, medyumlar tarafından en iyi şekilde kontrol edilmek ve yönlendirilmek zorundadır.

Nohut büyüsü yapılırken yine aynı şekilde bizim çıplak gözle göremediğimiz alanlarda farklı etkiler meydana gelir. Bu etkiler medyum hocalar tarafından yapılan yönlendirmeler sonucu ortaya çıkar. Medyum hoca ne kadar iyi yönlendirme yaparsa, nefes gücü ne kadar güçlüyse etki o kadar net olur.

Nohut büyüsü gibi çalışmalar yapıldıktan sonra kendi kendine bozulması mümkün değildir. Sadece bu büyü için değil, tüm büyüler için bu durum geçerlidir. Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan uygulama asla bozulmaz ve her daim etkisini göstermeye devam eder.

Nohut büyüsü yalnızca dışarıdan yapılan bir müdahale ile etkisini kaybeder. Bu müdahale için bir medyum hocanın uygun büyü bozma çalışmasını yapması gereklidir. Eğer medyum hoca büyü bozma çalışması yaparsa nohut büyüsü bozulur ve etkileri eski haline gelir.

Büyüyü yapan hocanın nefes gücü ne kadar yüksekse büyünün bozulma ihtimali o kadar zayıftır. Yine aynı şekilde yapılan büyünün türüne göre bozulma ihtimali değişmektedir. Nohut büyüsü nispeten daha zayıf bir çalışma olduğu için diğer büyülere kıyasla daha kolay bozulabilir. Bu durumun önüne geçmek için medyumlar tarafından koruyucu çalışmalar yapılabilir.

Nohut büyüsü yerine, aşk büyüleri içerisinde en güçlülerinden olan papaz büyüsü kullanılması en doğrusu olacaktır. Papaz büyüsü çok zor bozulur ve nohut büyüsüne kıyasla kat kat daha etkilidir. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve büyünün etkilerini tam olarak öğrenmek için sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  Meral
  09 Ocak 2019 at 14:47

  Büyü çalışmaları ile ilgili daha önce bilgisi olan biriyim. Bir çok medyum hoca ile çalıştım, kimisinden başarılı sonuç aldım kimisi dolandırıcı çıktı. İşlem yaptırmayı düşünen arkadaşlar varsa bu yüzden iyi araştırsınlar yoksa kandırılmak kaçınılmaz oluyor.
  Sanırım ben Türkiye’de olduğum süre boyunca en az 10 medyum ile çalıştım, bunlardan sadece biri istediğime yakın bir işlem yapabildi ama o da zaman içinde etkisini kaybetti. Hiçbirinin adını vermek istemiyorum, bana yakışmaz.
  Almanya’ya yerleştim geçen sene,, buradayken yine bir medyum hocaya ihtiyacım oldu. Bu sefer araştırayım, çok detaylı bilgi edineyim öyle çalışmaya başlayayım dedim. Uzunca bir süre araştırdım Ali Gürses ile çalışmaya karar verdim ve bu hoca ilk defa biri hakkında memnuniyet mesajı yazmama vesile oldu.
  Buradayken papaz büyüsü yaptırdım, Türkiye’de bana bu büyüyü yapan hocalardan daha hızlı elime ulaştı emin olun. Detaylıca ne yapılması gerektiğini de anlattığı için hiç zorluk çekmedim. Papaz büyüsü zaten doğru şekilde yapılırsa kesine yakın biçimde tutan bir büyü çalışması olduğu için medyum hocaların tavsiyesi ve doğru şekilde anlatması çok önemli. Hocam sağolsun bu konuyla ilgili fazlasıyla ilgili davrandı. İşlemden de dört beş gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Daha önce Almanya’dayken hiç büyü yaptırmamıştım, çekinceyle yaklaşıyordum gelir, gelmez veya sıkıntı olur diye düşünerek ama öyle olmadı. Beklediğimden hızlı ve etkili sonuçlandı. Ali Gürses’e teşekkür ediyorum.

Yorum yapın