web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

uzman medyumlar

Genel Bilgiler

En Etkili Soğutma Büyüleri

Diğer büyülerden çok daha farklı bir tesire ve etkiye sahip olan soğutma büyüleri mutlaka dikkatli yapılması gereken özel uygulamalardır. Bu büyülerin yapılabilmesi, etkili olabilmesi için dikkat edilmesi gereken sayısız nokta bulunmaktadır. En etkili soğutma büyüleri bile bu noktalara dikkat edilmediği sürece hiçbir işe yaramayacaktır.

Zor bir büyü olan soğutma büyüsünü yapmak için mutlaka enerjilerin kontrolünün iyi şekilde sağlanması gereklidir. Bu büyüde kullanılan enerjiler diğer büyülerdekinden daha farklıdır. Burada etki edilecek olan nokta, kişiler arasında var olan bağlardır. En etkili soğutma büyüleri, bu bağlar üzerinde tesir kurarak kendini gösterir. Manevi alemlerde var olan bu bağlara etki eden medyum hocalar, en sonunda kişilerin istenen şekilde uzaklaşmasını sağlar.

Bu bağlara etki edebilmek çok karmaşık ve zorlu bir süreç gerektirir. Gerçek bir medyum, mutlaka detaylı bir çalışma ile bunu gerçekleştirecektir. Öncelikle enerjiler incelenecek, kişilere en net tesir edecek büyü yöntemi belirlenecektir. En etkili soğutma büyüleri sadece bu şekilde gerçekleşen ince bir çalışma ile yapılabilir.

Soğutma Büyüsünde Hangi Enerjiler Kullanılır?

Pek çok kişi, yanlış bir düşünce olarak büyülerin zararlı olduğunu söylemektedir. Böylesi bir durumun hiçbir gerçekliği bulunmamaktadır. En etkili soğutma büyüleri bile hiçbir zaman kara büyü enerjisi kullanmaz, sadece yararlı enerjiler vesilesi ile istenen tesir elde edilir.

Medyumlar, aldıkları eğitimler ve sahip oldukları değerler nedeniyle asla insanlara zarar vermeyi düşünmeyecektir. Bu nedenle, pek çok gerçek medyum hocanın kara büyü çalışmalarından uzak kaldığını görmek mümkündür. Medyumlar, insanlara zarar verme ihtimali olan hiçbir çalışmayı yapmamaktadır.

Soğutma büyüsünde kullanılan enerjiler, büyü için tercih edilen yönteme bağlı olarak değişkenlik gösterir. En etkili soğutma büyüleri arasında ilk sırada yer alan papaz büyüsü bu konuda en sık kullanılan yöntemlerin başında gelir. Papaz büyüsü, büyülenecek olan kişinin enerjisi ile tam olarak uyum sağlayan ve net tesir gösteren bir çalışmadır. Bu nedenle, çalışmayı yapacak olan medyum hoca papaz büyüsü ile en zorlu soğutma işlemlerinin bile üstesinden gelebilir.

Herkes İçin Aynı Büyü Uygulanamaz

En etkili soğutma büyüleri kullanılıyor olsa bile mutlaka yöntemlerde kişiye özel değişimler olmak zorundadır. Herkes için aynı yöntemi kullanmak, birebir aynı teknikler ile büyü yapmak mümkün değildir.

Medyumlar, papaz büyüsü yaparken bile kullanılacak malzemelerde, okunacak dualarda değişiklikler gerçekleştirecektir. Bu sayede, yapılacak olan büyü çalışması tamamen kişiye özel hale gelecek, çalışmadan net ve kesin sonuç alınması kolaylaşacaktır. Bu nedenle, soğutma büyüsü de dahil tüm büyüler için çalışmayı yapacak medyumun tecrübeli olması önemlidir.

Tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen şikayet ve memnuniyet mesajları, tarafsız bir şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Hakaret içermeyen yorumlarınızı, görüşlerinizi paylaşmak, diğer ziyaretçilerimizden gelen yorumları okumak veya soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  kerime
  23 Mart 2018 at 14:41

  Ben kötü bir ayrılık yaşadım, bu ayrılık neticesinde hayatımda hiç istemediğim olaylar başıma geldi, bir sene olmadı evliliğim sarsılalı ama yine de o günden beri ciddi bir sıkıntı içine girdim. Gerek ailem gerek çevrem hep bana kötü gözle baktı çünkü arkamdan çok iftiralar atıldı bu ayrılık ile ilgili.
  Ali Gürses gideni geri döndürme vefki diye bir vefk yaptı bana, bir haftada yaptırdım bu işlemi. Ali hocaya bu konuyla ilgili çok soru sordum, çoğunu ağlaya ağlaya sordum, derdimi anlattım. Bazen içimi de döktüğüm oldu inanın bana abilik yapıp tüm bu dertlerimde yanımda oldu. Üzülmememi, Allah’ın büyük olduğunu söyledi. Güvenilir bir insan olduğuna inandığım için onunla çalıştım zaten.
  Bu işlemler bittikten sonra o zamanlar eski eşim olan kişi bir hafta geçtikten sonra telefon açıp bana haksızlık ettiğini söyledi. Konuşmak için buluşmak istedi, oturduk sarıldık dört saat parkta konuştuk. Nereden anladın bana haksızlık ettiğini dedim, içimde hiç olmadığı kadar sıkıntı oldu sensiz yapamadım gelmek zorundaydım başka türlü bu sıkıntıdan kurtulamazdım dedi. Bugünden bir hafta önce de nikah dairesindeydik tekrar nikah tazelemek için. Şu an parmağından yüzüğü çıkmıyor bana iyi davranıyor. Aileler eskisi gibi oldu, çevrem aynı şekilde tüm o iftiraları yuttu, özür dileyenler bile oldu. Hayatım rabbimin izniyle düzene girdi.

Yorum yapın