web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum nurcan

Genel

Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyum hocaların insanlık tarihinde her zaman için çok özel bir yeri olmuştur. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bildikten sonra bu alemlerle alakalı yüksek bilgiye sahip olan gerçek medyum hocaları bulmak çok daha kolay olmaktadır. Gerçek medyum hocalar ise, en zor durumlarda bile bizlere yardım edebilecek nitelikte, çok kadim dönemlerden kalan bilgileri kullanarak bizlere yardım edebilmektedir. Bu bilgiler, kimi zaman insanların yaşamını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlüdür.

Manevi dünyalar bizlerin yaşadığı fiziksel alemlere benzememektedir. Fiziksel dünyalarda sınırlar bulunuyor olsa da manevi dünyalarda böylesi bir sınırdan söz etmek asla mümkün değildir. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilen kişilerin de şahit olacağı üzere, manevi dünyaları tanıyan ve kullanabilen medyum hocaların yapabilecekleri adeta sınırsızdır.

Gerçek bir medyum hoca, manevi alemlerdeki enerjileri tanımaya çok erken dönemlerden itibaren başlamaktadır. Pek çok medyum hocanın rahmani çalışmalara başlama yaşı çocukluk dönemlerine denk gelmektedir. Çocuk yaşlardan itibaren nefes güçlerini kullanmayı, büyü yapmayı öğrenen medyum hocalar, bu sayede yıllar boyunca tecrübe edinme fırsatı bulmaktadır. Sahte medyumların aksine, gerçek bir medyum hocanın bu süreçte çok ciddi bir çaba göstermesi gerekmektedir. Bir kişinin medyumluğa yatkınlığı olsa da bu eğitim sürecini başarılı şekilde tamamlayamadığı sürece maneviyatla çalışması asla mümkün değildir.

Sahte medyumlar, insanlara boş yere umut vermek ve mağdur etmek dışında hiçbir şeye vakıf değildir. Bu kişiler, gerçek medyum hocaların sahip olduğu özel ilimlere hiçbir zaman ulaşamayacak, bizlere yardımcı olacak bilgilere erişemeyecektir. Gerçek medyum hocaların bile ulaşmakta kimi zaman zorlandığı bu bilgilere, sahte ve dolandırıcı medyum hocaların asla ulaşabilmesi mümkün değildir. Bu bilgiler her zaman için gerçek hocalara verilen, el verme yoluyla korunarak aktarılan konulardır.

Medyum Hoca Olmak Kolay Bir İş Değildir

Sahte medyumlar, gerçek bir medyum hocanın yapması gereken en basit işlemleri bile başaramayacaktır. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek, bu gibi dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek adına çok önemlidir.

Gerçek bir medyum hoca, bu alanda ilerleyebilmek adına pek çok farklı çalışmayla eğitim görmekte, kendini ciddi şekilde yetiştirmektedir. Güvenilir medyum hocalar, neredeyse her konuda özel eğitimlerden geçmekte, kendilerini bu alanda en iyi şekilde yetiştirmeleri sayesinde başarılı olmaktadır. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bildikten sonra gerçek ve güvenilir medyum hocalar ile her türlü konuda çalışma yapmak, maneviyatla alakalı destek almak gayet kolaydır.

Her Medyumun Bu Yola Kendini Adaması Gereklidir

Medyum hocalar, gaybi dünyaları tanımak ve kullanabilmek için neredeyse tüm hayatlarını adamakta ve kendilerini bu yolda en iyi şekilde geliştirmektedir. Daha çok küçük yaşlardan itibaren başlayan bu süreç neticesinde, manevi bilgilere ulaşmakta ve insanlara yardım edebilmektedir.

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz sorusuna cevap ararken, diğer insanların medyum hocalarla yaşadığı deneyim ve tecrübelerden yararlanmak en doğrusu olacaktır. Bu konuda sizlerden sitemize gelen, tüm medyum hocalar hakkında yazılan yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını tek bir sayfada yayına almaktayız. Gelen tüm bu yorumları görüntülemek, dilerseniz siz de medyum hocalar hakkında yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın