web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum utku

Genel

Pişman Etme Büyüsü

Pişman etme büyüsü, medyumlar tarafından yapılan özel büyü çalışmaları arasında önemli yer tutmaktadır. Bu büyü çalışması ile birlikte, kişilerin farklı konularda pişman olması sağlanabilmektedir. Adından da anlaşılabileceği üzere, insanların düşüncelerini değiştirmekte oldukça etkili olan bu çalışmadan, doğru medyumlar ile çalışmanız durumunda çok etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pişman etme büyüsü, medyumlar tarafından farklı konularda başarılı şekilde uygulanabilmektedir. Uygulanacak olan büyünün detayları, kullanılacak yöntemler ve buna benzer konular doğru şekilde belirlendiği takdirde, yapılan çalışma çok yüksek ihtimalle tutacaktır.

Medyum hocalar, pişman etme büyüsünü istenen her durum için uygulayabilir. Kullanılacak yöntemlerin esnek olması sayesinde, karmaşık durumlarda bile bu büyünün gücünden yararlanabilmek mümkündür.

Bu büyü çalışması yaygın olarak ilişkiler için kullanılmaktadır. Terk eden birinin pişman olması için oldukça etkili bir büyü yöntemidir. Bu çalışma yapıldığında, büyülenen kişinin ciddi bir tesir altına girdiği ve kararının anında değiştiği görülür. Pişman etme büyüsü, bazı diğer büyü çalışmaları ile birleştirildiği zaman çok yoğun sonuçlar verebilen özel bir çalışmadır.

Pişman Etme Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Medyum hocaların kullandıkları büyü enerjileri içinde yaşadığımız alemlerde bulunmaz. Bunun bir sonucu olarak da bu alemlerdeki kurallar dahilinde düşünülemez. Hangi çalışma olursa olsun, gaybın sonsuz enerjileri sayesinde yapılır ve dünyevi etmenlerden bağımsız olarak işleyiş gösterir. Pişman etme büyüsü de bu çalışmalar arasında gösterilir, aynı etkilere sahiptir.

Medyumluk mesleği, her zaman için kendilerine gelen insanların isteklerinin olması, mağdur edilmemesi üzerine kuruludur. Bu nedenle, medyum hocalar onlarca farklı alternatif büyü yöntemini yıllar boyunca geliştirmiştir. Bu büyü yöntemleri ile uzaktan büyü yapılabilmesi de mümkün hale gelmektedir. Pişman etme büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi, ne kadar uzakta olursa olsun bu büyüden istenen verimi alabilir.

Elbette tüm konularda olduğu gibi bu durumda da bazı istisnalar görülebilmektedir. İstisnai durumların oluşması halinde, medyum hocaların çalışmayı uzaktan yapabilmesi mümkün olamamaktadır. Böylesi bir durum, büyüye başlamadan önce medyum hoca tarafından belirtilecek ve kişiler alternatif yöntemlere yönlendirilecektir.

Hangi Durumlarda Uzaktan Büyü Yapılamaz?

Pişman etme büyüsünde, eğer kişiye ait bir nesne kullanılması gerekiyorsa, bu nesnenin temin edilebilmesi adına medyum hocayla bir arada olmanız gerekebilir. Ancak, eğer kişiye ait nesneyi medyuma gönderebileceğiniz bir durumdaysanız, çalışma aynı şekilde uzaktan yapılabilmektedir.

Bunun dışında, medyum hocaların kendi tercihlerine göre uzaktan büyüyü yapmamayı seçmeme ihtimali de her zaman vardır. Pişman etme büyüsü de dahil olmak üzere, medyum hocaların istememesi durumunda büyüler için yakın olmanız gerekebilir. Elbette bu durum her medyuma göre değişecektir. Çoğu medyum hoca, büyülerin uzaktan yapılmasında herhangi bir sakınca olmadığını belirtmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz medyumlar ile ilgili görüş paylaşmak, soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Nuri
    22 Şubat 2018 at 15:04

    Büyü denildiği zaman dalga geçen ve inanmayan biri olarak bile benim düşüncelerimi tamamen değiştiren Ali Gürses hocaya çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca unutamayacağım bir şey geldi başıma sayesinde. Geri gelmeyecek dediğim eski sevgilimle tekrar barıştık ve ben bunu yaptırırken en ufak inanmıyordum böyle bir şey olabileceğine.
    Gerçekten bu işlerde bilen kişilerin yapabileceklerinin sınırı yokmuş. Çok şaşkınım ama bir o kadar da mutluyum. Piyasada sahtekar da çok ama gerçek hocalar da varmış cidden.

Yorum yapın