web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

muskadan sonuç alanlar

Genel

Muska nedir?

Muska yapan hocalar çok eski çağlardan beri gelen yöntemler ile muska yapmayı öğrenmiştir. Tarihin en eski çalışmalarından biri olarak kabul edilen muska uygulamaları sayesinde insanların çeşitli kötü etkilerden korunması ve kendilerini güvenceye almaları mümkündür.

Muskalar çok etkili uygulamalar olarak bilinmektedir. Muska yapan hocalar, bu çalışmaları sadece büyülerden ve bu tarz etkenlerden korunmak için yapmaz, pek çok farklı çalışma için de kullanır. Kullanılan tüm bu yöntemlerin ortak noktası, muskaların hazırlanırken mutlaka özel ilimler ile çalışılması gerekmesidir.

Muska yapan hocalar yıllar boyunca kendilerini maneviyat alanında geliştirerek çeşitli çalışmalar yapmayı öğrenir. Kendilerini geliştirmeleri sırasında muska için gerekli olan temel ilimler konusunda da bilgi edinir. Bu hocalar, tüm bu ilimleri öğrenirken sadece muskada değil büyü ve benzeri manevi çalışmalarda da gelişmektedir.

Muskaların kimi zaman büyülerden korunmak için yapıldığı bilinmektedir. Bu gibi çalışmaların etkili olarak yapılabilmesi için mutlaka işinin ehline bırakılması gereklidir. Muska yapan hocalar büyü hakkında ne kadar çok şey biliyorsa yapacakları büyüden korunma muskası da o kadar tesirli olacaktır.

Muska yapan hocalar bilgileri ile birlikte nefes güçlerini de çalışmanın içine dahil eder. Muskaların etkili olması için nefes gücünün kontrolü çok önemlidir. Muskaya okunacak olan duaların etkili olabilmesi tam anlamıyla nefes gücü ile bağlantılıdır. Bu nedenle, yeterli nefese sahip olmayan muskaların etkileri çoğu zaman işe yaramamaktadır.

Muska ile Büyü Bozulur Mu?

Muska yapan hocalar, yaptıkları muskalar ile büyüden korunmasını sağlayabilir. Ancak bu muskanın etkili olabilmesi için kişide daha önce var olan büyünün bozulması gereklidir. Muskanın tek başına büyü bozma gibi bir özelliği bulunmamaktadır.

Eğer üzerinizde büyü varsa, muska çalışmasına başlamadan önce mutlaka büyünün bozulması gereklidir. Büyü bozma çalışmaları kimi zaman muska yapan hocalar tarafından yapılabiliyor olsa da bu çalışmaların özel olarak büyü bozma konusunda uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra yapılacak büyüden korunma muskası ile en tesirli büyülerin bile etki etmediği görülebilir. Muska yapan hocalar, bu çalışmalar sayesinde kişileri koruyabilir, kara büyü dahil tüm etkilerden uzak tutabilir.

Büyüden Korunma Muskası İşe Yarar Mı?

Muska yapan hocalar büyüden korunma muskasını tarihin her döneminde yapmıştır. Bu gibi çalışmalar ile birlikte insanların kötü etkilerden korunduğu görülmeye başlanmıştır.

Eğer bu tarz çalışmaları yapan medyumların nitelikleri yeterli ise çalışmanın işe yaramaması için hiçbir sebep yoktur. Çalışmayı yapan hocalar en iyi şekilde sonuç alacak ve kişilerin isteklerini yerine getirmeyi başaracaktır. Bu gibi muskalar ile birlikte kara büyülerden, ayırma büyülerinden korunmak mümkündür.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili gelen yorum ve şikayetler ana sayfada yer almaktadır. Tarafsızca yayınlanan bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  şeyda
  22 Ağustos 2019 at 14:44

  Burada okuduğum sıkıntılar dertler yüzünden bu yorumu yaparken biraz mahçup oluyorum, belki aranızda seninki de dert mi buna da büyü yaptırılır mı falan diyen olur ama yine de belki daha büyük sıkıntılar yaşayan birilerine ışık tutar yardımcı olur diye yorumumu yapmak istiyorum.
  Ailem muhafazakar bir aile, şehir dışında bile üniversiteye göndermedi babam. Ben emek verip büyük çabakar gösterip üniversite sonrasında yüksek lisansa Amerika’dan kabul aldım. Gitmeme izin vermediler haliyle. Babamı ikna edebilmek için ikna işlemi yaptırdım Ali Gürses hocaya.
  Namazında abdestinde bir insanım, hem dualarımı ettim hem Ali Hoca’nın dediklerine göre vefk ile işlemi yapmaya devam ettim. Yirmi gün kadar sonra babama konuyu tekrar açtım, katiyen olmaz diyordu vefk geldikten sonra düşünceleri çok değişti. Tamam kızım gidebilirsin, sana güvenimiz tam dedi, bir sürü övgüler sıraladı başarılı olmam nedeniyle. Çok şaşırdım, çok farklı hissettim kendimi.
  Bu gidiş benim için hayal gibiydi gerçekten hep hayalini kurduğum bir şeydi, çok şükür Ali hoca bu işe vesile oldu şimdi hayallerimi gerçekleştirmek için bir fırsatım var.

Yorum yapın