web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

vefk büyü müdür

Genel

Vefk büyü müdür? Vefk zararlı mıdır?

İnsanlığın yararı için gayb alemlerine başvurmak dünyanın kurulduğu ilk günden beri insanların yaptığı bir konudur. Vefk yapan hocalar veya başka çalışmalar ile insanlara yardım eden medyum hocalar tarihin her döneminde oldukça popüler olmuş ve insanların hayatlarını değiştirebilecek kadar etkili çalışmaları dünyamıza taşımıştır.

Vefk çalışmaları da tarihin her döneminde önemli insanlar da dahil olmak üzere herkes tarafından kullanılmış etkili uygulamalardır. Bu çalışmaların etkili olmasındaki en önemli etmen çok yoğun bir enerjiyi taşıyor olmasıdır.

Vefk yapan hocalar kullandıkları malzemeden okudukları duaya kadar her şeyi pek çok farklı ilim ışığında belirler. Bu ilimleri öğrenmek bile başlı başına bir zorluktur. Eğer bu ilimlerden bir tanesinde bile eksiklik olursa medyum hocaların yaptığı çalışmalar tutmayacaktır.

Farklı amaçlar için hazırlanabilen vefk uygulamaları insanların dünyevi hayatlarını düzene sokmak için önemli bir fırsattır. Örneğin, ilişkisi düzgün gitmeyen bir kişi bu kadim çalışma ile aile hayatını düzene sokabilmektedir. Sadece bu değil, aynı zamanda maddi konularda da vefk yapıldığı sıkça görülen bir durumdur.

Vefkin bu derece yaygın olarak kullanılıyor olması hakkında merak edilenlerin de çoğalmasına neden olmuştur. Örneğin, bu çalışmanın büyü olup olmadığı insanlar tarafından sıkça merak edilmektedir. Vefk yapan hocalar bu sorulara net bir şekilde cevap veriyor olsa da yaygın yanılgılar halk arasında söylenmeye devam etmektedir.

Vefk Çalışmaları Yapılırken Büyü Enerjisi Kullanılmaz

Vefk yapan hocalar farklı ilimler aracılığıyla hangi duaların okunacağını ve hangi malzemeler ile vefkin hazırlanacağını hesaplar. Bu hesaplama tamamen ilim merkezlidir. Dışarıdan herhangi bir enerjiyle veya herhangi bir başka varlıkla böyle bir araştırma yapılmaz.

Vefk hazırlanmaya başladığı andan itibaren medyum hocalar dualar ile etkisini perçinler. Okunacak olan duaların nasıl belirleneceği yine medyum hocaların yapacağı araştırma ile ortaya çıkar.

Vefk yapan hocalar asla büyü ile alakalı bir enerjiye başvurmazlar. Bu çalışmadan elde edilecek sonuç tamamen dualar ve buna benzer çalışmalar ile elde edilir. Gerçek medyum hocaların yaptığı tüm bu çalışmalar sonucunda etkili bir vefk ortaya çıkar.

Vefk Asla Zararlı Bir Çalışma Değildir

İşinin ehli tarafından yapılan ve bilgisiz bir kişinin yapmadığı her türlü vefk çalışması güvenlidir ve her amaç için kullanılabilir. Vefk yapan hocalar bu işin eğitimini uzun yıllar boyu aldıkları için yapacakları çalışmalardan da tam anlamıyla kesin sonuç elde ederler.

Yıllar boyunca kullanılmış olan vefk çalışmaları insanların hayatlarını değiştirebilecek kadar etkilidir. Kimi zaman padişahlar kimi zaman krallar tarafından korunma amacıyla vefk yaptırıldığı sıkça görülmüştür. Bu gibi durumlar bilinirken, vefk yaptıranlar tarafından yazılmış olumlu ve çalışmanın ne kadar etkili olduğunu söyleyen vefk yorumları bulunurken, vefkin herhangi bir tehlike yaratacağını söylemek çok yanlış olacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply
  berna
  09 Ocak 2021 at 14:54

  Ailevi bir meseleden dolayı ikna edilmesi gereken dayıma ikna büyüsü yaptırdım. Yaklaşık bir yıldır dayımı ikna edebilmek için uğraşıyorduk. Ali Gürses’in yaptığı papaz büyüsü işlemi bu sorunumu bir haftada çözmeyi başardı.
  Farklı bir yöntem kullanıyor muhtemelen, ben bu hoca kadar hızlı tesir gösteren birini görmemiştim. Daha önce birkaç hoca ile çalıştım ama onlarda bu şekilde bir etki bile göremedim. İsimlerini vermek istemiyorum, ayrıca onlar hakkında görüşlerimi başka bir yorumumda paylaşacağım.
  Ali hocanın bana verdiği bilgiye göre papaz büyüsü işlemi bir gün ile 21 gün arasında sonuç veriyormuş. Benim yaptırdığım dediğim gibi bir haftada sonuç verdi. Dayım inatçı ve biraz ters bir adamdır, ona rağmen sonucu istediğimden daha iyi oldu.

Yorum yapın