web analytics
ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum ibrahim şikayet

Genel

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü nedir? Evlilik büyüsü ya da evlenme büyüsü, aralarında ilişki ve aşk olan ancak bir sebeple taraflardan biri evlenmekten kaçan, korkan, bahaneler öne süren kişileri evlendirmek için yapılır.

Evlilik büyüsünün şartı nedir? Evlilik büyüsünün şartı, kişilerin arasında sevgi ve ilişki olmasıdır. Birbirini tanımayan kişilerde ya da karşılıksız aşklarda evlilik büyüsü tutmaz. Yapılsa da işe yaramaz. Önce aşk büyüsü yapılması lazımdır. Sonra sıra evliliğe gelir.

Evlilik büyüsü kaç günde etki eder? Süresi en fazla 60 gündür. Ama genelde 20 ya da 30 gün içinde kesin etki eder. Etkisi %100’dür.

Evlilik büyüsü günah mıdır? Evlilik büyüsü gizli ilimlere dayanarak yapıldığı için dine ve ilme uygundur. Aslında büyü değildir, ismine büyü denir. Aslında vefk işlemidir.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır? Tecrübeli ve bilgili medyum, kişilerin bilgilerini vefk ilmiyle kağıda işler. Vefk yapılırkan ebced, havas, hüddam, ledün ilimleri kullanılır. Çok karmaşık ve bilgi gerektiren bir ilimdir. Sonra bu vefk muska yapılır. Medyum muskaya çeşitli dualar okur, ayetler okur, esmaül hüsnadan okur. Sonra kişi bu muskayı üzerinde taşır.

Evlilik büyüsü nasıl etki eder? Evlilik büyüsü yani evlenme vefki yazılırken, medyum vefkin kenarlarına kişilere vekil tayin edilen hüddam ve meleklerin isimlerini yazar. Dualarla bu melekleri göreve davet eder. Yüce Allah medyum kulunun dualarını her zaman kabul eder. Onun yüzü suyu hürmetine meleklerine emir verir. Melekler evlenmek istenilen kişinin sürekli yanında durarak onun aklına ve kalbine tesir ederler. Kalbini yumuşatırlar. Gözündeki perdeleri kaldırırlar. Aklına evlilik fikri sokarlar. Ve 60 gün içinde kişi kendi rızasıyla evlenme teklif eder.

Sitemizdeki tüm yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Murat
    09 Mart 2018 at 14:50

    Başta çekincelerim olsa da sonradan medyum ali gürses hocayı tanıdıkça içimde en ufak bir sıkıntı bile kalmadı. Bir hafta falan hocamın başını şişirdim sorularımla, en sonunda işlem yaptırmaya karar verdim.
    Bu kadar süre konuşurken bana en ufak bir kötü söz sitem bile etmedi. Hem yaptığım işlem hem de karakteri çok düzgün bir insan.

Yorum yapın